Polska - Japonia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy 30.07 Tokio 2020: Polska - Japonia KIEDY meczu siatkarzy. O której godzinie siatkówka 30.07 Polska - Japonia GODZINA piątek?

2021-07-29 20:21
Wilfredo Leon
Autor: Paweł Skraba/SuperExpress Wilfredo Leon

Polska - Japonia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy 30.07 Tokio 2020: Polska - Japonia GODZINA meczu siatkarzy. O której godzinie siatkówka 30.07 Polska - Japonia piątek? Do zakończenia zmagań w fazie grupowej na igrzyskach olimpijskich w Tokio zostało już niewiele spotkań. Polacy zrobią wszystko, aby utrzymać pierwsze miejsce w grupie, a potrzebne będzie do tego między innymi zwycięstwo z Japonią. Polska - Japonia KIEDY i O KTÓREJ? Siatkówka 30.07 Polska - Japonia GODZINA meczu.

Polska - Japonia O KTÓREJ GODZINIE? Polska - Japonia KIEDY mecz siatkówki 30.07

Faza grupowa w siatkówce mężczyzn zbliża się do końca. Przed nami już tylko dwie kolejki, które rozstrzygną o parach ćwierćfinałowych. Polacy są już pewni gry w tej fazie rozgrywek i obecnie mogą skupić się na obronie pierwszego miejsca, które da im teoretycznie łatwiejszego rywala po wyjściu z grupy. Choć Biało-czerwoni zaczęli rywalizację na igrzyskach olimpijskich w Tokio od porażki z Iranem, dwa kolejne spotkania padły ich łupem. W meczu z Włochami do podopiecznych Vitala Heynena nie można było mieć większych zastrzeżeń, gdyż zaprezentowali się świetnie. Na podobny przebieg liczyliśmy również w starciu z Wenezuelczykami, którzy nie należą do najsilniejszych zespołów na świecie. I w dwóch pierwszych setach zanosiło się na łatwe zwycięstwo. Dość niespodziewanie Wenezuela odrodziła się w trzeciej partii, którą wygrali bardzo wysoko.

Polska - Japonia GODZINA meczu w piątek 30.07. Polska - Japonia KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE?

Na szczęście biało-czerwoni zdołali się odrodzić w czwartej i decydującej partii i znów spokojnie ograli Wenezuelę. Teraz zmierzą się z Japonią, która jest na dobrej drodze, aby awansować do ćwierćfinału. Gospodarze igrzysk olimpijskich są obecnie na drugim miejscu w grupie, ale można przypuszczać, że taki stan rzeczy nie potrwa długo, bo Japończycy najcięższe mecze mają przed sobą.

Mecz Polska - Japonia odbędzie się w piątek 30 lipca. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 7:20. Rywalizację pomiędzy Polską a Japonią będzie można oglądać na kanałach TVP oraz Eurosport. Relacja z meczu Polska - Japonia NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze