Kacper Majchrzak

i

Autor: Instagram / Kacper Majchrzak Kacper Majchrzak

Polski olimpijczyk pokazał kulisy Tokio 2020. Miły gest Japończyków na dzień dobry, okropne trudy podróży

2021-07-15 16:16

Kolejni sportowcy zjeżdżają na Tokio 2020. Igrzyska Olimpijskie ruszają oficjalnie już 23 lipca. Nasza reprezentacja narodowa jest gotowa do walki o medale, choć z pewnością nie będzie to łatwe zadanie. Kacper Majchrzak to członek naszych sztafet w pływaniu. Olimpijczyk pokazał, jak wyglądają ostatnie chwile przed startem imprezy w specjalnym nagraniu wideo. Po okropnych trudach podróży, przyszło urocze powitanie ze strony Japończyków. To był bardzo miły gest!

Zaglądamy za kulisy Igrzysk Olimpijskich tuż przed startem najważniejszej imprezy czterolecia. Tokio 2020 zbliża się wielkimi krokami, a kibice zawsze trzymają mocno kciuki za naszych pływaków. Wśród nich jest Kacper Majchrzak. Ten będzie rywalizował w sztafetach 4x100 i 4x200 stylem dowolnym. Zanim tak się stanie, Majchrzak pokazał kibicom jak wyglądają kulisy Tokio 2020. Zawodnicy już spędzają czas na obozie aklimatyzacyjnym, ale wcześniej musieli uporać się z bardzo trudną, wyczerpującą podróżą.

Zobacz także: Wstrząsające wyznanie wiary Zofii Klepackiej. Nad jej głową wisiała tragedia, wtedy przemówiła do obrazu Jezusa

- Podróż była dość długa - dziesięć godzin lotu, oczekiwanie na testy i cała procedura to trzy godziny, następne trzy godziny to podróż do Takasaki. Znajdujemy się tutaj i będziemy tu przebywać pięć dni - opowiada Majchrzak. Pływak pokazał efektowny baner, który powitał Biało-czerwonych na wielkim basenie. "Welcome Poland" - brzmiał wielki napis.

Zobacz zakulisowe nagrania Tokio 2020 polskiego olimpijczyka Kacpra Majchrzaka w materiale wideo!

TYLKO W SE: pływak Kacper Majchrzak pokazuje zgrupowanie pływaków w Japonii
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze