Sylwia Dekiert

i

Autor: Instagram/sylwiadekiert Sylwia Dekiert

Sylwia Dekiert z TVP znów zachwyca urodą. Jej fryzura to totalny hit

2021-07-23 13:49

Sylwia Dekiert dała się poznać polskim kibicom sportowym w ostatnim czasie podczas mistrzostw Europy, gdy prowadziła studia meczowe, a także pracowała w roli reporterki przy okazji pojedynków reprezentacji Polski. Teraz pokazała się szerszej publiczności przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich w Tokio. Znów zachwyca urodą, choć w innym wydaniu!

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej przyniosły mnóstwo emocji. Na to złożyło się naprawdę wiele czynników. Przede wszystkim po wielu miesiącach przerwy na trybunach ponownie zasiedli kibice. Nie dało się nie docenić obecności fanów pod kątem odbierania sportowych emocji. O godne obudowanie tego wielkiego wydarzenia zadbano także w transmitującej pojedynki Telewizji Polskiej. Jedną z głównych postaci TVP podczas Euro była własnie wspomniana dziennikarka - Sylwia Dekiert.

Kibice bardzo docenili żurnalistkę zarówno za warsztat, jak i urodę. Jej wystąpienia często komentowali m.in. za pomocą mediów społecznościowych. Przy okazji igrzysk olimpijskich Sylwia Dekiert powróciła natomiast do pracy przy wielkim sportowym wydarzeniu, tak jak wcześniej w przypadku Euro. Ale w całkowicie nowym wydaniu! Dziennikarka zdecydowała się zmienić fryzurę.

Zobacz też: Bulwersujący gest algierskiego judoki

Sylwia dekiert w nowej fryzurze

i

Autor: Screen / TVP Sylwia dekiert w nowej fryzurze

Kibice mogą być pewni, że będzie im dane ujrzeć Sylwię Dekiert również i przy okazji kolejnych dni z igrzyskami olimpijskimi w roli głównej. Emocji nie powinno zabraknąć. W wielu dyscyplinach sportowych "Biało-czerwoni" będą rywalizowali o czołowe pozycje. Fani obiecują sobie mnóstwo m.in. po kadrze siatkarzy, której marzy się przywiezienie z Kraju Kwitnącej Wiśni złota.

Taekowndzistka Patrycja Adamkiewicz przed walką o medale zrobiła się na bóstwo. Naszą zawodniczkę obsługiwało aż trzech japońskich fryzjerów
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze