Tokio 2020: Obrzydlistwo! Polski olimpijczyk zobaczył paskudne robale! Od samego patrzenia robi się słabo [WIDEO]

2021-07-21 16:38
Paweł Wojciechowski
Autor: Paweł Skraba SE Paweł Wojciechowski

Na Tokio 2020 wystartuje wielu polskich lekkoatletów, wśród nich jest chociażby Paweł Wojciechowski! Skoczek o tyczce pokazał, jak wyglądał spacer, na który wybrali się sportowcy. Paweł Wojciechowski zaprezentował paskudne potwory. Od widoku takich robaków aż robi się niedobrze! Zobaczcie wyjątkowy materiał wideo z Tokio 2020.

Polscy lekkoatleci mają szansę na zdobycie co najmniej kilku medali podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Paweł Wojciechowski będzie rywalizował w konkurencji skoku o tyczce. Razem z innymi sportowcami wylądował już w stolicy Japonii i powoli aklimatyzuje się w mieście, gdzie marzy mu się o zdobyciu medalu. Przed oficjalnym startem Tokio 2020 pokazał specjalne nagranie wideo ze spaceru razem z kolegami. Wybrał się do lasu, gdzie napotkał z towarzyszami podróży... olbrzymie robale. Co za obrzydlistwo! Od samego patrzenia robi się niedobrze.

NIE PRZEGAP! IO Tokio 2020: Makabryczna kontuzja, boli od samego patrzenia! "Wyglądało to tak, jakby zdjęto mi twarz"

Tokio 2020: Paweł Wojciechowski pokazał obrzydliwe robale

- Mamy odważnego, który nie boi się niczego - śmiał się Paweł Wojciechowski, pokazując na wideo trenera lekkoatletów Wiaczesława Kaliniczenko. Ten przystawiał sobie do twarzy paskudnego robaka. Niewielu, by się zdecydowało na tak szalony krok. Trudno nie mieć ciarek z obrzydzenia!

Zobacz obrzydliwe robaki, które podczas spaceru przed Tokio 2020 spotkał Paweł Wojciechowski!

Tokio 2020: Skok o tyczce KIEDY WALKA o MEDALE?

31 lipca skoczkowie o tyczce, w tym Paweł Wojciechowski, będą walczyć w eliminacjach Tokio 2020. Wielki finał zaplanowano na środę, 3 sierpnia na 12:20! Wtedy zawodnicy będą walczyć o złoto. Czy Polacy przywiozą jakiś krążek z tej konkurencji?

IO Tokio 2020: Program i starty Polaków na Igrzyskach. Terminarz Tokio 2020. Kiedy startują Polacy?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE