Vital Heynen

i

Autor: Cyfra Sport Vital Heynen

Vital Heynen zaskoczył fanów. Kibic nie wytrzymał, zaczął go błagać

2021-08-04 7:52

Vital Heynen nie doprowadził reprezentacji Polski do medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Drużyna odpadła po tie-breaku z Francuzami i pożegnała się ze stolicą Japonii. Mimo rozczarowania, jeden z kibiców postanowił błagać belgijskiego szkoleniowca, by ten dobrze zastanowił się nad swoją przyszłością z polską drużyną narodową.

Vital Heynen nie poprowadził reprezentacji Polski do medalu olimpijskiego na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Mimo to praca Belga z Biało-Czerwonymi oceniana jest bardzo dobrze przez kibiców, którzy życzyliby sobie, aby szkoleniowiec kontynuował swoją przygodę na stanowisku opiekuna drużyny. O tym, jak trener jest uwielbiany, mogliśmy przekonać się pod jego najnowszym postem na Instagramie. Jeden z kibiców nie mógł się oprzeć i zaczął błagać selekcjonera.

Fenomenalne występy kajakarek! Polki znów przed szansą na medal

Vital Heynen przegrał w ćwierćfinale Igrzysk Olimpijskich. Kibice błagają go, by został

Trener reprezentacji Polski postanowił na swoim Instagramie podziękować za wsparcie kibicom w tak ciężkiej chwili dla reprezentacji Polski. Szkoleniowiec zaznaczył, że pewna część jego wyprawy z kadrą dobiegła końca, a sam uważa, że przygoda z Polakami była bardzo wartościowa.

W ciągu ostatnich 3 lat osiągnęliśmy razem wspaniałe rzeczy. Tym razem nasza historia zakończyła się przeciwko Francji, która pod koniec była lepsza. Dziękuję moim niesamowitym graczom, świetnemu personelowi i wszystkim za udział w naszej podróży. Nadal jestem przekonany, że najlepszą pracą na świecie jest posada trenera reprezentacji Polski. Dziękuję za wszystkie wpierające mnie wiadomości - napisał trener.

Rosyjski siatkarz szydzi z Kurka! Absolutny skandal, co za chamstwo

Obiad z Wojtkiem Nowickim. Jak wygląda posiłek mistrza przed olimpijską walką o medal?

Vital Heynen błagany przez kibiców

Niektórzy z fanów zacżęli odbierać wpis Heynena na Instagramie jako jego zapowiedź rozstania się z reprezentacją Polski. Jeden z fanów postanowił błagać szkoleniowca o to, aby ten nie opuszczał swojego stanowiska.

- Proszę, nie mów nam, że to koniec - napisał roztrzęsiony miłośnik siatkówki.

- Kochamy Cię. Dla nas jesteś najlepszy w tej niesamowitej drużynie. Wspieram Cię z całego serca od samego pocżątku, do końca - napisała fanka.

Najnowsze