Włodarczyk zadziwiła fanów. Opadnie wam szczęka, ma to na palcach

2021-07-28 14:28
Anita Włodarczyk
Autor: Cyfra Sport Anita Włodarczyk

Anita Włodarczyk jest uważana za jedną z największych szans Polski na medal w Igrzyskach Olimpijskich. Dwukrotna mistrzyni olimpijska ma wielkie nadzieje na kolejny triumf w trakcie najważniejszej imprezy sportowej i aby to zaakcentować, zrobiła sobie coś specjalnego na palcach. Nie da się ukryć, że gest sportsmenki może zadziwić każdego fana sportu.

Anita Włodarczyk od lat cieszy się opinią jednej z najbardziej uwielbianych sportsmenek w reprezentacji Polski. Atletka ma na swoim koncie dwa złote medale olimpijskie, a konkursy rzutu młotem z jej udziałem zawsze kończyły się wielkim powodzeniem. Sportsmenka nie ukrywa, że udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2020 ma dla niej wielkie znaczenie. Aby to zaakcentować, kobieta zdecydowała się na wykonanie specjalnego pedicure'u, który pokazała na swoich mediach społecznościowych. Zdjęcie opublikowane na Instagramie Włodarczyk stało się prawdziwym hitem.

Córka Kubiaka przeżywała koszmar. Wszystko przez ojca, mocne słowa

Anita Włodarczyk pokazała zdjęcie swoich paznokci. Kibice zachwyceni

Włodarczyk, która na Igrzyskach Olimpijskich startuje od 2008 roku, jest wielką miłośniczką reprezentowania Polski na imprezie, co udowadniała, nie tylko wywalczając dwa razy złoto olimpijskie, ale także pokazując, jak przygotowała się na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Okazało się, ze atletka znana z ustanawiania rekordów w rzucie młotem zrobiła sobie pedicure, na którym widzimy m.in. napis "Tokio", symbol olimpijski, biało-czerwone barwy, flagę Japonii. Zdjęcie opublikowane przez gwiazdę polskiego sportu stało się prawdziwym hitem.

Ojciec Kurka przerwał milczenie. Powiedział o wielkim bólu\

Aby zobaczyć zdjęcia Anity Włodarczyk, przejdź do galerii poniżej

Fani życzą Włodarczyk powodzenia. Zdjęcie wywołało natychmiastową reakcję

Nie da się ukryć, że fotografia Anity Włodarczyk, która zaprezentowała swoje paznokcie, stała się prawdziwym hitem. Fotografia Włodarczyk wywołała falę pozytywnych komentarzy, a fani życzą atletce jak najlepszego występu w trakcie Igrzysk Olimpijskich.

- Brakuje pomalowanego paznokcia na złoto. To byłby dobry prognostyk przed startem. Pani Anito jak zawsze trzymam mocno kciuki. Powodzenia w Tokio - napisała jedna z fanek Anity Włodarczyk

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze