SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga europejska Lech Poznań - FK Pelister TRANSMISJA NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE

Lech Poznań - FK Pelister TRANSMISJA NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE

29.06.2017, godz. 14:06
Lech Poznań
Lech Poznań foto: CYFRA SPORT

Kolejną polską drużyną, która musi walczyć o awans do drugiej rundy kwalifikacji Ligi Europy jest Lech Poznań. "Kolejorz" stoczy dwa boje z macedońskim FK Pelister. Do tej rywalizacji klub z Poznania przystąpi delikatnie zdziesiątkowany. Nie będzie 7 postawowych piłkarzy. Zagra natomiast kilka nowych nabytków poznaniaków. Wskazujemy, gdzie szukać transmisji na żywo w tv i internecie.

Odpaść w pierwszej rundzie kwalifikacji Ligi Europy to oczywiście wstyd. Szczególnie dla takiego klubu jak Lech Poznań, który w europejskich rozgrywkach mierzył się niegdyś z Juventusem, czy Manchesterem City. Nenada Bjelicę i jego piłkarzy czeka jedna trudna przeprawa. Najpierw przy Bułgarskiej zagrają z macedońskim FK Pelister, a tydzień później udadzą się na rewanż do Macedonii.

Trudność tego zadania polega na tym, że Lech jest drużyną w przebudowie. "Kolejorz" najprawdopodobniej straci swoich najlepszych piłkarzy: Dawida Kownackiego i Jana Bednarka, nie może skorzystać z Tomasza Kędziory, a pod znakiem zapytania stoi występ Raduta i Trałki. Zobaczymy za to nowych piłkarzy Lecha. Zagrać mają Emir Dilaver, Mario Situm, a może także Niklas Baerkroth. Pytanie, czy Bjelicy w krótkim czasie udało się stworzyć zgrany zespół, który przeskoczy pierwszą przeszkodę w Ligi Europy?

Żaden z polskich nadawców nie wykupił prawa do transmisji meczu Lech - Pelister. Pokaże go telewizja klubowa "Kolejorza". Stream rozpocznie się jednak z godzinnym opóźnieniem, o 21.45. Taka decyzja władz Lecha była ukłonem wobec kibiców, którzy zdecydowali się kupić bilety na mecz. My zapraszamy na RELACJĘ TEKSTOWĄ na sport.se.pl. Start o 20.30.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: