Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Bayern nie odpuszcza w sprawie Lewandowskiego! Niemcy postawili jasny warunek, bez tego nie będzie transferu

2022-05-30 9:39

Po zakończeniu sezonu 2021/22 w Bundeslidze wydawało się, że odejście Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium jest tylko kwestią czasu. Okazuje się jednak, że kapitan polskiej kadry może mieć problemy ze zmianą klubowych barw, bowiem mistrzowie Niemiec stawiają jasne warunki. Jeśli ten scenariusz się nie spełni, ciężko będzie wyciągnąć Lewandowskiego ze stolicy Bawarii.

W ostatnich tygodniach nie brakuje plotek na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego. Po zakończeniu obecnego sezonu Bundesligi wydawało się, że kapitan polskiej kadry niemal na pewno pożegna się z Bayernem Monachium i zmieni klub. Te doniesienia podsyciły tylko wyobraźnie fanów, kiedy Robert Lewandowski zdecydował się na wymowny ruch w mediach społecznościowych. Bayern nie ma jednak zamiaru odpuszczać w sprawie swojego napastnika, który jeszcze przez rok ma ważną umowę z mistrzami Niemiec i ma pozwolić na transfer Roberta tylko pod jednym warunkiem.

Tajemniczy wpis Anny Lewandowskiej! Żona Roberta uchyliła rąbka tajemnicy, te słowa mogą zaintrygować wielu

Przełomowe wieści w sprawie transferu Lewandowskiego! Bayern postawił jasny warunek

Nie jest tajemnicą, że Niemcy oczekują sporej kwoty odstępnego za Roberta Lewandowskiego, jednak nie tylko pieniądze mogą przeszkodzić w tym, aby kapitan polskiej kadry opuścić Monachium już tego lata. Jak donosi "Kicker", władze mistrzów Niemiec nie pozwolą sobie na to, aby zostać z niczym. Zanim więc Robert Lewandowski zmieni barwy klubowe, musi zostać spełniony jeden warunek.

NIE PRZEGAP: Stanowcza reakcja związku w sprawie Thomasa Thurnbichlera! Trener polskich skoczków podzielił los Kamila Stocha, fani zareagowali natychmiast

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!

Jest warunek Bayernu Monachium w sprawie transferu Roberta Lewandowskiego! Niemcy nie odpuszczają

Jaki? Okazuje się, że dość istotny. Obecnie Robert Lewandowski jest pierwszym napastnikiem Bayernu i nie jest tajemnicą, że jego odejście byłoby ogromnym problemem dla Bayernu. Niemcy nie zgodzą się więc na transfer Polaka, dopóki w klubie nie pojawi się jego następca. Według doniesień "Kickera", dopiero po zakontraktowaniu nowego napastnika, Lewandowski będzie mógł odejść. Niemniej jednak, ewentualny transfer Sadio Mane - o którym ostatnio robi się coraz głośniej, ma nie wystarczyć władzom Bayernu i oprócz Senegalczyka w Bayernie musi pojawić się dodatkowo ofensywny zawodnik. To może skomplikować nieco transfer Lewandowskiego.

Po tym, co zrobił Kamil Grosicki fani oszaleli! Wystarczyło jedno zdjęcie, aby ruszyła lawina

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze