Cezary Kulesza i Robert Lewandowski

i

Autor: Tomasz Radzik, materiały prasowe Cezary Kulesza i Robert Lewandowski

Cezary Kulesza zabrał głos w sprawie transferu Lewandowskiego! Wspomniał o Zahavim, wszystko będzie jasne lada chwila?

2022-05-24 17:00

Robert Lewandowski chce opuścić Bayern Monachium i przenieść się do Barcelony. Bawarczycy nie potrzebują jednak pilnie pieniędzy, więc wcale nie muszą godzić się na kwotę odstępnego proponowaną przez kataloński klub i mogę przytrzymać polskiego napastnika u siebie do końca trwania jego kontraktu, czyli do czerwca 2023 roku. Choć okienko transferowe nawet nie zostało jeszcze otwarte, to zdaniem Cezarego Kuleszy, sprawa Roberta Lewandowskiego powinna wyjaśnić się bardzo szybko.

Ewentualny transfer kapitana reprezentacji Polski do FC Barcelona to jeden z najgorętszych tematów tego lata w piłce nożnej. Lewandowski zapisał się na kartach historii Bayernu Monachium, ale podejście władz klubu względem niego sprawiły, że nie chce on kontynuować już w nim swojej przygody. Polak zapowiedział, że nie przedłuży swojego kontraktu wygasającego w czerwcu 2023 roku i bardzo mocno pracuje nad tym, by rozstać się z klubem już rok wcześniej. Oczywiście, w dużej mierze nie robi tego osobiście, a jego interesy reprezentuje Pini Zahavi – jeden z najpotężniejszych agentów piłkarskich na świecie. I zdaniem Cezarego Kuleszy to właśnie Zahavi ma być kluczową postacią w całych negocjacjach na linii Barcelona-Lewandowski-Bayern. Prezes PZPN uważa też, że kwestia transferu powinna zostać rozwiązana bardzo szybko.

Były agent zaatakował Lewandowskiego. Wytknął mu przeszłość. Bezpardonowy atak, zagrał na emocjach

Kulesza wprost o Zahavim: „Robert Lewandowski ma mocnego menedżera”

Cezary Kulesza przyznał, że jak wielu innych przygląda się sytuacji polskiego piłkarza. – Przyglądam się jak wszyscy, ale nie mam żadnego zdania, bo nie wiem, jak wyglądają rozmowy i jak bardzo są zaawansowane – powiedział prezes PZPN cytowany przez portal Interia Sport. Jego zdaniem Pini Zahavi, dzięki swoim rozległym kontaktom i pozycji w piłkarskim świecie, może szybko doprowadzić sprawę do końca. – Robert ma bardzo mocnego menadżera i podejrzewam, że sytuacja w najbliższych dniach zostanie rozwiązana – powiedział.

Robert Lewandowski będzie wściekły? Ta decyzja Bayernu może doprowadzić go do szewskiej pasji. Legenda klubu zna go świetnie

Szef polskiej piłki unikał odpowiedzi na pytanie, co w obecnej sytuacji doradziłby kapitanowi polskiej reprezentacji – Co doradziłbym Robertowi? Powiedziałbym, że sam musi zdecydować. Ma na pewno dużo podpowiedzi, ale sam czuje, co ma zrobić. Zostawmy tę decyzję Robertowi – dodał prezes PZPN. Czy Pini Zahavi faktycznie zdoła przekonać Bayern do sprzedaży Polaka? Na tę chwilę menedżer „Lewego” mocno uderza w Bayern, publikując szczegóły z rozmów między władzami Bayernu, a piłkarzem i nim samym.

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Najnowsze