Łukasz Piszczek

Autor: Cyfrasport Łukasz Piszczek

Łukasz Piszczek wysłał SMS-a do byłego reprezentanta Polski. Wiadomo, co napisał [WIDEO]

2020-05-27 13:44

Łukasz Piszczek czuje ogromny niedosyt po wtorkowym szlagierze Bundesligi, w którym jego Borussia Dortmund przegrała z Bayernem Monachium 0:1. Szczególnie nie może przeboleć sytuacji z 58. minuty, kiedy Jerome Boateng zablokował piłkę ręką po strzale Erlinga Haalanda.

Łukasz Piszczek i jego koledzy liczyli, że zdołają zmniejszyć stratę do Bayernu Monachium. Tak się jednak nie stało. Goście wygrali 1:0, dzięki pięknej bramce Joshuy Kimmicha z 43. minuty. Piszczek, który był kapitanem BVB, nie krył rozczarowania. Kto wie, jak potoczyłyby się losy tego spotkania, gdyby w 58. minucie sędzia wskazał na jedenasty metr po tym, jak Jerome Boateng zablokował ręką strzał Erlinga Haalanda. Ku zaskoczeniu piłkarzy z Dortmundu, nie podyktował jednak rzutu karnego.

Robert Lewandowski WYMOWNIE skomentował mecz z Borussią Dortmund [ZDJĘCIE]

Rozczarowanie Piszczka doskonale widać na przykładzie SMS-a, którego wysłał po ostatnim gwizdku sędziego do Artura Wichniarka. "Ah zdecydowanie było można się pokusić o więcej, jest duży niedosyt. I że nie dał karnego za blok ręką Boatenga?" - brzmiała jego treść, którą "Wichniar" ujawnił w swoim tekście na Polsatsport.pl.

Łukasz Piszczek zapisał się w historii Der Klassiker

W meczu z Bayernem Monachium Piszczek grał 80 minut. Były reprezentant Polski zebrał bardzo dobre recenzje za swój występ.