Robert Lewandowski

Autor: AP Robert Lewandowski

Memy po hattricku Lewandowskiego. Będziecie płakać ze śmiechu. Internauci znów nie zawiedli!

2021-03-20 18:21

Coraz więcej wskazuje na to, że Robert Lewandowski w tym sezonie nie zatrzyma się nawet na chwilę. Kapitan reprezentacji Polski jest w niesamowitej formie, co udowadnia w każdym kolejnym spotkaniu. Prawdziwy popis umiejętności dał także w sobotniej rywalizacji z VfB Stuttgart. Lewandowski trzykrotnie wpisał się na listę strzelców i pędzi po rekord Gerda Muellera. Po spotkaniu internauci jak zwykle nie zawiedli, publikując w sieci zabawne memy.

Bayern Monachium był zdecydowanym faworytem spotkania z VfB Stuttgart. Jednak sama rywalizacja zaczęła się dla gospodarzy fatalnie, bo po brutalnym faulu czerwoną kartkę zobaczył Alphonso Davies. Wówczas wydawało się, że Bawarczycy będą mieli mocno utrudnione zadanie. Nic bardziej mylnego. Czerwona kartka zadziałała na kolegów Kanadyjczyka jak płachta na byka. Bayern niemal od razu rzucił się do ataków i przyniosło to świetne efekty. Już w 18. minucie wynik spotkania otworzył Robert Lewandowski. Było to pierwszy z trzech goli Polaka w tym meczu.

ZACHWYTY nad grą Lewandowskiego. "To jest talizman Bayernu"

Napastnik Bayernu Monachium hattricka skompletował w zaledwie dwadzieścia minut. Jedną bramkę dołożył jeszcze Serge Gnabry i monachijczycy spokojnie prowadzili 4:0 do przerwy. Trzy bramki Lewandowskiego sprawiły, że Polak mocno przybliżył się do pobicia rekordu Gerda Muellera, który w jednym sezonie trafił aż 40 razy. Do tego osiągnięcia Lewandowskiemu brakuje już tylko sześciu trafień. Po spotkaniu w sieci pojawiło się mnóstwo zabawnych memów po niesamowitym dokonaniu Polaka.

Lewandowski jak MASZYNA! Polak z kolejnymi golami w Bundeslidze! Jest nie do zatrzymania [WIDEO]