Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Na Bayern spadają gromy. Legendarny Niemiec oburzony zachowaniem wobec Lewandowskiego, puściły mu hamulce

2022-05-17 15:49

Bayern Monachium od kilku dni jest pod nieustanną krytyką wielu ekspertów i byłych gwiazd piłkarskich. Wszystko po słowach Roberta Lewandowskiego, który obwieścił, że nie dostał żadnej propozycji przedłużenia kontraktu i zamierza odejść z ekipy mistrza Niemiec. W gronie krytyków Bayernu znalazł się również legendarny niemiecki piłkarz, Lothar Matthaeus. Nie szczędził gorzkich słów pod adresem klubu.

Debata dotycząca przyszłości Roberta Lewandowskiego trwa od kilku dobrych tygodni. Początkowo wydawało się, że jest to gra obozu Polaka na podbicie kwoty kontraktu i ewentualnie wymuszenie na Bayernie dwuletniej umowy, której oczekiwał piłkarz. Ale coraz więcej wskazuje na to, że Bayern zupełnie przespał moment negocjacji z Lewandowskim.

Czesław Michniewicz ogłosił powołania do reprezentacji Polski! Tak zagramy w Lidze Narodów

Legenda uderza w Bayern. Chodzi o Lewandowskiego

Jasno wynika to z wypowiedzi kapitana reprezentacji Polski udzielonej po ostatnim meczu w tym sezonie Bundesligi. - Powiedziałem Hasanowi, że jeżeli wpłynie oferta do klubu, to musimy ją przemyśleć tak, aby dwie strony były usatysfakcjonowane. Nie mogę o tym powiedzieć więcej - wyjawił Lewandowski w rozmowie z Viaplay.

Sebastian Szymański opuści Rosję?! Czesław Michniewicz wszystko zdradził. Jasny przekaz selekcjonera

Polak miał nie dostać żadnej oferty z Bayernu, co wpłynęło negatywnie na jego nastawienie względem klubu i przyszłości w Monachium. Wielu ekspertów uważa, że to ogromny błąd ze strony mistrzów Niemiec. Podobnego zdania jest były reprezentant Niemiec, Lothar Matthaeus. Uderza on we władze Bayernu i robi to w żołnierskich słowach.

Sonda
Jak oceniasz zachowanie Bayernu w stosunku do Lewandowskiego?

Bayern okropnie krytykowany. Padły mocne słowa

Niemiec napisał mocny felieton w "Bildzie". - Teraz czytamy nagłówki, które mówią: 'Kto kłamie? Lewandowski czy Salihamidzić?' Kiedy zdarzyło się coś takiego? I to z graczem, który jest jednym z najlepszych, jacy kiedykolwiek nosili tę koszulkę. To niegodne tak wielkiego klubu - można przeczytać w felietonie. Mattheus uważa, że rozmowy powinny toczyć się już od dawna.

- Powinni z nim rozmawiać kilka miesięcy temu i dać mu jasny i jednoznaczny sygnał, że chcą go zatrzymać. Ale oczywiście Bayern negocjował z Haalandem i walczył o niego tak długo, dopóki ten nie odmówił. A kiedy klub chciał zająć się Lewandowskim, trzeba było sobie zdać sprawę z tego, że on już tego nie chce - uważa były piłkarz.

Jan Tomaszewski: Kibice mają dość Lewandowskiego!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze