Robert Lewandowski już czaruje! Polak trenuje na pełnych obrotach [WIDEO]

2020-01-15 17:56 DaO
Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: East News Robert Lewandowski

Robert Lewandowski jest prawdziwym okazem zdrowia. Ale nawet takim piłkarzom zdarzają się mniejsze kontuzje. Kapitan reprezentacji Polski pod koniec ubiegłego roku przeszedł zabieg przepukliny pachwinowej. Wiele wskazuje na to, że po urazie nie ma już ani śladu. Lewandowski dołączył już do treningów z zespołem i znów możemy zobaczyć, jak czaruje na boisku.

Lewandowski jest jednym z tych zawodników, którego kontuzje omijają szerokim łukiem. Z powodu urazu od bardzo dawna nie opuścił żadnego spotkania. Niewykluczone, ze ta seria będzie kontynuowana. Piłkarz Bayernu Monachium od kilku miesięcy musiał radzić sobie z przepukliną pachwinową. Uraz nie był na tyle poważny, aby zabieg przeprowadzać w trybie pilnym.

Reprezentant Polski operację przeszedł po ostatnim meczu ligowym w 2019 roku. Z treningów został wyłączony na kilkanaście dni. Z tego względu nie wyjechał na obóz przygotowawczy z Bayernem do Kataru. Treningi indywidualne rozpoczął niedawno, ale wszystko wskazuje na to, że coraz bardziej prawdopodobny jest jego występ w meczu z Herthą Berlin.

Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę. Optymizm w serca kibiców wlewa również wideo, które Bayern opublikował na Twitterze. Widać na nim, że Lewandowski trenuje już z całą drużyną. Na filmie można obejrzeć urywki, na których Polak popisuje się nienaganną techniką i czaruje na boisku. Wierzymy, że magię w jego wykonaniu zobaczymy podczas kolejnych meczów zarówno w barwach Bayernu, jak i reprezentacji!

Najnowsze