Robert Lewandowski

i

Autor: CyfraSport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski został zapytany wprost o Barcelonę. Wymijająca odpowiedź polskiego piłkarza, to może zaskoczyć

2022-05-29 15:52

Robert Lewandowski ma chwilę wytchnienia – sezon w Bayernie Monachium zakończył się kilkanaście dni temu, a jeszcze nie rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami w Lidze Narodów. Polak był m.in. w Cannes, a później wybrał się także na wyścig Formuły 1 na tor w Monako. Tam dziennikarze Eleven Sports nie mogli nie zapytać napastnika o plotki transferowe. Lewandowski wymijająco odpowiadał na temat FC Barcelony.

Robert Lewandowski mógł wypocząć nieco po wymagającym sezonie klubowym, jednak lada chwila rozegra kolejne mecze – tym razem w reprezentacji Polski. W czerwcu Polaków czekają cztery mecze przeciwko Walii, Holandii i dwa razy przeciwko Belgii. Zanim kapitan kadry uda się na zgrupowanie, korzysta jeszcze z chwili wolnego i udał się na wyścig Formuły 1 w Monte Carlo. Napastnik Bayernu przyznał, że interesuje się wyścigami i wskazał, że kibicuje Maxowi Verstappenowi. Dziennikarze Elven Sport nie mogli jednak oprzeć się, by nie zapytać polskiego zawodnika o najnowsze plotki transferowe. Robert Lewandowski nie chciał jednak wprost odpowiadać na pytania o FC Barcelona.

Kto w miejsce „Lewego” w Bayernie? Lukas Podolski ma bardzo konkretnego kandydata

Lewandowski spytany o Barcelonę. Polak nie chciał odpowiadać wprost

Robert Lewandowski po ostatnim meczu w sezonie powiedział wprost, że nie przedłuży kontraktu z Bayernem Monachium. Polak chciałby opuścić barwy „Die Roten”, choć zapytany o to, jakie są szanse, że zagra jeszcze w koszulce Bawarczyków, stwierdził, że to trudne pytanie. Wciąż mówi się o tym, że kapitan naszej kadry jest zdeterminowany, aby już tego lata trafić do FC Barcelony. W rozmowie z Eleven Sports odpowiadał on jednak wymijająco na zadawane pytania.

Ojciec Erlinga Haalanda przyczyni się do odejścia Roberta Lewandowskiego?! Te słowa mogły wpłynąć na decyzję reprezentanta Polski

Na początek jednak „Lewy” dostał pytanie o to, czy Barcelona jest dobrym miejscem… na urlop! – Hiszpania jest fajna, mamy dom w Hiszpanii, na Majorce, ten sentyment do Hiszpanii jest, to jest fajne miejsce, żeby spędzać tam wakacje – odpowiedział napastnik. Mniej wylewny był jednak, gdy dostał pytanie, jak bardzo chciałby zostać graczem FC Barcelona.

Wielkie szaleństwo na wakacjach Lewandowskich! Nie uwierzysz jak reprezentant Polski z żoną odpoczywają na urlopie, niezwykłe wygibasy

 – Myślę, że wiele czynników wpływa na to, jak bardzo bym chciał. Ważne jest to, co się wydarzy – odparł tajemniczo. Dopytywany o to, jak wygląda to od strony prywatnej, jeszcze bardziej unikał odpowiedzi wprost – Moja sytuacja jest jasna, nie ma co się nad tym rozczulać i mówić więcej na ten temat – uciął najlepszy polski piłkarz.

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze