Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Skandaliczna wypowiedź trenera Lewandowskiego! Niemiec zaliczył potężną wtopę, trudno w to uwierzyć

2022-07-03 21:31

Przyszłość Roberta Lewandowskiego od tygodni rozgrzewa kibiców na całym świecie. Polak nie ukrywa, że już latem chce opuścić Bayern Monachium, a FC Barcelona stara się ściągnąć "Lewego" do siebie. To nie podoba się Niemcom, którzy krytykują postępowanie polskiego napastnika. Od dłuższego czasu trudno znaleźć jakiekolwiek słowa pochwały dla najlepszego piłkarza świata 2020 i 2021 roku. Teraz jeden z trenerów Lewandowskiego zaliczył potężną wtopę. Trudno uwierzyć w tę skandaliczną wypowiedź Niemca.

Przyszłość Lewandowskiego od dłuższego czasu budziła wątpliwości. Kontrakt polskiego gwiazdora z Bayernem wygasa w czerwcu przyszłego roku, a włodarze mistrza Niemiec ociągali się z rozpoczęciem negocjacji. Za plecami Polaka próbowali dogadać się z Erlingiem Haalandem, który ostatecznie wybrał Manchester City. Do tego nie chcieli przystać na warunki "Lewego", który oczekiwał od nich konkretnej kwoty i długości nowej umowy. Opieszałość Bawarczyków mocno zdenerwowała kapitana reprezentacji Polski. Po 8 latach postanowił powiedzieć dość i publicznie przyznał, że jego przygoda w Monachium dobiegła końca. Nie zamierza podpisywać nowej umowy i jak najszybciej chciałby zmienić otoczenie. Tak bezpośrednie postawienie sprawy nie spodobało się Niemcom, którzy od dłuższego czasu na każdym kroku wbijają mu szpilki.

Ujawnili, co Robert Lewandowski powiedział do Xaviego podczas spotkania z trenerem Barcelony! Padła jasna deklaracja

Obecnie Lewandowski szaleje na wakacjach z żoną!

Skandaliczna wypowiedź trenera Lewandowskiego! Niemiec zaliczył potężną wtopę

W niemieckich mediach trudno znaleźć pozytywne komentarze o Lewandowskim. Tamtejsi eksperci szybko zapomnieli o wspaniałych rekordach, jakie przez lata wyśrubował polski superstrzelec. 344 gole w 375 meczach poszły w niepamięć, a Niemcy regularnie uderzają w kapitana reprezentacji Polski. Miłą odmianą miały być słowa Matthiasa Blankenburga. Jako trener personalny współpracujący z piłkarzami Bayernu wypowiedział się na łamach "Bilda" o formie poszczególnych piłkarzy. Lewandowski od wielu lat słynie z perfekcyjnej sylwetki i nic dziwnego, że nawet jego trener jest pod wrażeniem. Sęk w tym, że Niemiec zaliczył potężną wtopę.

Enigmatyczne słowa prezesa Barcelony o Robercie Lewandowskim! Szef "Blaugrany" wypowiedział się na temat transferu Polaka

Sonda
Gdzie będzie grał Robert Lewandowski w przyszłym sezonie?

Dziennikarze "Bilda" podkreślili, że Lewandowski jest "ulubieńcem" Blankenburga. Jego sympatia do polskiego napastnika musi być naprawdę duża, gdyż niemiecki trener personalny... zapomniał narodowości piłkarza. - To niemiecki Ronaldo! - wypalił, komplementując formę Polaka. - Ma szczęście do swojej żony. Prowadzi ten sam tryb życia, wspierają się nawzajem w zdrowym jedzeniu i wspólnym kulcie ciała. Jest modelem, ale nie przechwala się - dodał Niemiec. Da się odczuć, że mocno ceni on "Lewego", jednak wpadka z "niemieckim Ronaldo" jest porażająca.

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego do Barcelony
Najnowsze