Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Wydało się, czego żąda Lewandowski od Bayernu. Szykuje się gorący okres, mogą zapaść bezwzględne decyzje

2022-05-05 10:21

Trudno jest przejść obojętnie obok kolejnych doniesień o Robercie Lewandowskim, bo wciąż nie wiadomo, czy będziemy świadkami wielkiego transferu, czy Polak ponownie będzie miał szansę zachwycać na niemieckich boiskach i bić kolejne rekordy. Jasne jest, że Bayern Monachium nie będzie chciał puścić Lewandowskiego w najbliższych tygodniach. Teraz wydało się, jakie są dwa główne żądania Polaka względem nowego kontraktu.

Wydawać by się mogło, że do czerwca 2023 roku jest jeszcze mnóstwo czasu. Perspektywa zmienia się, jeśli chodzi o gigantyczne pieniądze i zatrzymanie w swoich szeregach jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Za nieco ponad rok kończy się umowa Roberta Lewandowskiego z Bayernem Monachium i wciąż nie jest jasne, jak potoczą się losy Polaka.

Były piłkarz Bayernu zdradził tajemnicę Lewandowskiego. To dlatego jest tak dobry, wskazał istotny szczegół

Tego żąda Lewandowski. Niemcy ujawniają

Plotek, informacji i kolejnych doniesień w sprawie przyszłości Lewandowskiego jest w ostatnim czasie mnóstwo. Nie można się temu dziwić, bo im dłużej Bayern ociąga się z konkretnymi negocjacjami z piłkarzem, tym więcej informacji o ewentualnym odejściu napastnika. Mówiło się choćby o możliwym transferze do FC Barcelona.

Dariusz Szpakowski znów to zrobił! Fani nie wierzyli w to, co słyszą. Zabawna wpadka legendy

Ostatnio coraz więcej wskazuje jednak na to, że Lewandowski zostanie na kolejny sezon w Monachium. Bayern miał mu niedawno przekazać, że nie dopuści do transferu już tego lata. Niewykluczone więc, że obie strony niebawem siądą do stołu i zaczną negocjacje. Niemieckie media donoszą, jakie są dwa główne żądania piłkarza.

Sonda
Który klub powinien wybrać Robert Lewandowski?

Wiadomo, jakie są żądania Lewandowskiego. Dwa główne punkty

O tym, czego Lewandowski przede wszystkim będzie domagał się w nowej umowie, informuje portal tz.de. Kapitan reprezentacji Polski chciałby związać się z Bayernem kontraktem co najmniej do 2025 roku, a więc przedłużyć obecną umowę o dwa lata. To nie jest po myśli Bawarczyków, którzy woleliby przedłużenie o dwanaście miesięcy, bo taką praktykę stosują wobec starszych zawodników.

Kolejną kością niezgody mogą być pieniądze. Lewandowski w Monachium zarabia obecnie 24 miliony za sezon. To jedna z najwyższych pensji w Bayernie. A z informacji niemieckich mediów wynika, że napastnik chce podwyżki. Można więc zakładać, że negocjacje będą naprawdę gorące, a decyzje zapowiadają się na bezwzględne. Dla jednej albo drugiej strony.

Antoni Piechniczek oprowadza po swoim domu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze