Zobacz ile kosztuje garnitur Roberta Lewandowskiego. Wiemy kto go uszył!

2019-12-03 17:44 KG
Robert Lewandowski
Autor: Instagram/_rl9 Robert Lewandowski

Uroczysta gala wręczenia Złotej Piłki już za nami. W Theatre de Chatelet w Paryżu po raz szósty w swojej karierze statuetkę odebrał Lionel Messi. Po raz pierwszy na gali pojawił się Robert Lewandowski razem z małżonką Anną. Fotoreporterowie nie mogli oderwać od nich wzroku. Napastnik Bayernu wyglądał niczym agent 007, a to wszystko za sprawą polskiej firmy!

Mimo corocznych nominacji do prestiżowego plebiscytu napastnik Bayernu Monachium nigdy nie pojawił się na gali. W tym roku zaliczył swój debiut. I to było prawdziwe "wejście smoka". Razem z Anną skradli show. Na czerwonym dywanie wyglądali obłędnie. Ukochana napastnika zdecydowała się na długą, czarną sukienkę z wycięciem. Kreacja pochodzi z kolekcji Alexandre Vauthiera. Kapitan biało - czerwonych ubrał dopasowany, dwurzędowy smoking. Jeszcze niedawno gwiazdora ubierała firma Vistula. Jak dowiedział się "Super Express" kontrakt się jednak skończył. Na gali Złotej Piłki Lewandowski pojawił się w stroju uszytym przez polską firmę Signor Leone.

Atelier Signor Leone to polska marka założona w 2014 roku z siedzibą w Warszawie. Jej właścicielem jest szwagier Roberta Lewandowskiego - Radosław Miros. To nie pierwszy raz gdy napastnik Bayernu Monachium korzysta z ich usług. W stolicy Francji, polski piłkarz prezentował się perfekcyjnie. - Smoking uszyłem specjalnie pod galę Złotej Piłki. Gdy okazało się, że Robert jedzie do Paryża, zaproponowałem mu nasz strój. On spośród kilku innych przygotowanych opcji, zdecydował się skorzystać z naszych usług, co nas bardzo cieszy - powiedział w rozmowie z nami Radosław Miros. Wartość smokingu Lewandowskiego szacowana jest na około 5 tysięcy złotych. Między piłkarzem a firmą nie ma podpisanego żadnego kontraktu. Domyślać się można, że współpraca będzie jednak kontynuowana. W rankingu Złotej Piłki Polak zajął dalekie ósme miejsce, lecz na czerwonym dywanie zdecydowanie nie miał sobie równych!