Były piłkarz Korony Kielce zagrał przebój "Despacito" na akordeonie [WIDEO]

2020-03-29 19:52 MaSz
Serhij Pyłypczuk
Autor: Cyfrasport Serhij Pyłypczuk

Pewnie nie wielu kibiców go pamięta, ale Serhij Pyłypczuk spędził w Polsce sześć lat, z czego cztery w Koronie Kielce. Teraz wrócił na Ukrainę, do Charkowa. Dziś ukraiński piłkarz pochwalił się jeszcze jednym talentem. Zagrał na akordeonie słynny przebój "Despacito", który wykonywał Luis Fonsi. Zresztą, posłuchajcie i oceńcie sami jak poszło byłemu zawodnikowi polskiej Ekstraklasy.

Serhij Pyłypczuk do Polski przyjechał przed siedmioma laty. Przez cztery sezony reprezentował Koronę Kielce, w barwach której w Ekstraklasie zagrał 95 meczów i strzelił osiem goli. Największym osiągnięciem z kieleckim zespołem było zajęcie piątego miejsce w lidze w 2017 roku.

Były reprezentant Polski przeszedł na weganizm. Opowiedziała o tym jego piękna żona

Później przez rok występował w pierwszoligowych Wigrach Suwałki, a w kolejnej edycji przeniósł się do Chojniczanki Chojnice. W lutym ubiegłego roku został przesunięty do rezerw tego klubu. W końcu opuścił Polskę i wrócił na Ukrainę.

Rafał Gikiewicz znów zaskoczył! Zobacz co zrobił bramkarz Unionu Berlin [WIDEO]

Dziś Serhij Pyłypczuk opublikował w mediach społecznościowych nagranie na którym widać, jak gra na akordeonie. Co ciekawe, całkiem dobrze sobie radzi na tym instrumencie. Wykonał hit - Desposito, który śpiewał Luis Fonsi. Jak waszym zdaniem spisał się były pomocnik Korony? - Postanowiłem przypomnieć sobie dzieciństwo. Od 20 lat nie brałem tego instrumentu! Co oznacza kwarantanna? - skomentował swoje muzyczne popisy Serhij Pyłypczuk.

Piękne słowa reprezentanta Polski. Damian Kądzior złożył wyjątkowe życzenia żonie

Najnowsze