Djurgardens - Lech Poznań TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Djurgardens - Lech Poznań STREAM ONLINE LIVE 16.03.2023 Na jakim programie Lech Poznań mecz dzisiaj Transmisja TV

i

Autor: Paweł Jaskółka Djurgardens - Lech Poznań TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Djurgardens - Lech Poznań STREAM ONLINE LIVE 16.03.2023 Na jakim programie Lech Poznań mecz dzisiaj Transmisja TV

Liga Konferencji

Djurgardens - Lech Poznań Transmisja ONLINE Liga Konferencji Djurgardens - Lech Poznań STREAM ONLINE LIVE 16.03.2023

2022-10-02 17:38

Djurgarden - Lech Transmisja NA ŻYWO Liga Konferencji Gdzie oglądać mecz Djurgarden - Lech Poznań STREAM ONLINE LIVE 16.03.2023. Piłkarze Lecha Poznań już dzisiaj o godzinie 18.45 powalczą ze szwedzkim Djurgardens w rewanżowym spotkaniu w 1/8 finału Ligi Konferencji. Na otwarcie tej rywalizacji wygrali w Poznaniu 2:0. Czy w rewanżu przypieczętują awans do ćwierćfinału LKE? Szykują się wielkie emocje. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Lecha dzisiaj NA ŻYWO Djurgardens - Lech Transmisja ONLINE.

Lech Poznań już dzisiaj o godzinie 18.45 zagra rewanżowy mecz ze szwedzkim Djurgardens w 1/8 finału Ligi Konferencji. Upragniony awans do ćwierćfinału jest blisko, bo w pierwszym meczu Kolejorz wygrał u siebie 2:0. Dwubramkowa zaliczka z Poznania, z jaką Lech wyruszył na rewanż do Sztokholmu, to w dużej mierze zasługa Filipa Marchwińskiego, który z zimną krwią w końcówce meczu przy Bułgarskiej wykorzystał doskonałą okazję bramkową.

Djurgardens - Lech Poznań STREAM ONLINE LIVE 16.03.2023

Piłkarze Lecha stoją przed historyczną szansą. Przed rewanżem z Djurgardens w 1/8 finału Ligi Konferencji Bartosz Grzelak, polski trener znający szwedzkie realia, w rozmowie z "Super Expressem" ocenił szanse "Kolejorza" na awans. - Ten dwumecz dalej jest otwarty. Djurgardens musi zagrać inaczej niż w Poznaniu - powiedział. - Rozmawiałem z członkami sztabu dzień po meczu w Poznaniu i wiem, że oni są żądni rewanżu. Zdają sobie sprawę z tego, że muszą się lepiej zaprezentować. Jeżeli Djurgardens szybko strzeli gola, to polski zespół może mieć problem. Już w Poznaniu Lech od około 50. minuty zaczynał regulować tempem gry. Jeżeli mistrz Polski jedzie do Szwecji, aby bronić bezbramkowego remisu, to może być ciężko - dodał.

Djurgardens - Lech Transmisja ONLINE NA ŻYWO LKE Gdzie oglądać mecz

Czy Lech Poznań wykorzysta szansę i przypieczętuje awans? - Lecimy do Szwecji z przewagą dwóch goli, ale niech żaden z kibiców nie myśli, że to będzie łatwy mecz i spokojnie awansujemy do ćwierćfinału. Mamy pewność, że Djurgardens poprzeczkę zawiesi nam dużo wyżej, niż w Poznaniu. Dlatego trzeba będzie zagrać przede wszystkim mądrzemówi „Super Expressowi” Filip Marchwiński. Wychowanek Lecha w miniony weekend wyszedł w podstawowej jedenastce poznańskiej drużyny na mecz z Piastem. I zebrał sporo wyrazów krytyki, zwłaszcza za zmarnowanie doskonałej sytuacji już w 4. minucie tego spotkania. W europejskich pucharach jednak – dostając szansę od Johna van den Broma – nie zawodzi, zaliczając arcyważne trafienia. To jego gol na początku dogrywki rewanżowego meczu z Vikingurem Rejkawik w ostatniej rundzie kwalifikacji dała poznaniakom awans do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy.

Djurgardens - Lech Poznań Transmisja ONLINE STREAM LIVE 16 marca 2023

Po remisie w Gliwicach (1:1) w poznańskiej ekipie od kilkudziesięciu godzin rozmawia się już tylko o rewanżu w Sztokholmie. Dużo do przekazania mieli kolegom zwłaszcza rodacy ich czwartkowych rywali: Mikael Ishak, Jesper Karlström, Filip Dagerstal. - Ostrzegali, że mimo porażki 0:2 w pierwszym meczu, piłkarze Djurgardens na pewno nie zwątpili w awans i pójdą po pełną pulę. Że ruszą na nas od pierwszego gwizdka, grając zupełnie inaczej, niż w Poznaniu. A jak im jeszcze miejscowi kibice krzykną z trybun, to... będziemy musieli się pilnować, żeby szybko nie stracić bramkipodkreśla Filip Marchwiński. Ale też przypomina, że Lech mądrze i wyrachowanie grać potrafi, czego dowodem - wyjazdowy mecz 1/16 finału z Bodo/Glimt.

Djurgardens - Lech Poznań STREAM ONLINE LIVE Liga Konferencji Transmisja ONLINE 16.03.2023

Mecz Djurgardens - Lech Poznań w 1/8 finału Ligi Konferencji zostanie rozegrany w czwartek 16 marca 2023. Początek meczu Djurgardens - Lech Poznań o godzinie 18.45. Transmisja NA ŻYWO z meczu Djurgardens - Lech Poznań na platformie streamingowej Viaplay.pl

Robert Podoliński komentuje mecz Lecha Poznań z Djurgardens
Najnowsze