Marzenia Janusza Piechocińskiego legły w gruzach. Kopał KLOCKA bez litości, była ostra SOLÓWKA. Przejechał się!

2021-01-21 12:18 jwa
Janusz Piechociński
Autor: East News Janusz Piechociński

Janusz Piechociński na Twitterze jest niekwestionowaną gwiazdą. Wiele osób śledzi jego wpisy, przedstawiające przeróżne statystyki. Znany z członkostwa w PSL polityk od jakiegoś czasu gromadzi coraz większą rzeszę fanów. Wielu z nich zapewne będzie zaskoczone nieznanymi faktami z przeszłości. Okazuje się bowiem, że nie dość, że Janusz Piechociński jest niedoszłym piłkarzem, to nie dawał sobie w kaszę dmuchać. Brał udział w bójkach z większymi od siebie, ale jego kariera potoczyła się inaczej niż planował.

Janusz Piechociński i Twitter to obecnie nierozłączna para polskiego internetu! Od dłuższego czasu znany z PSL polityk publikuje na portalu społecznościowym statystyczne wpisy, które wielu bawią, ale i uczą. Co ciekawe, Janusz Piechociński wcale nie musiał zostać politykiem. Na początku planował obrać zupełnie inną drogą, mającą ścisły związek ze sportem. Okazało się, że miał zadatki na świetnego piłkarza. Na boisku pomagał mu nieustępliwy charakter, który później prezentował także w sejmowych ławach. Problem w tym, że impulsywność często brała górę i Janusz Piechociński nie zawsze potrafił trzymać nerwy na wodzy. Zdarzało mu się brać w brutalnych bójkach z większymi od siebie. Jak to się kończyło? Sprawdźcie szczegóły w poniższej galerii zdjęć! Będziecie zaskoczeni!

Sprawdź: Niepokojące wieści o Adamie Małyszu i żonie. Wszystko szło pięknie, aż stało się to. Dotknęło ich bardzo mocno

Janusz Piechociński postanowił zdradzić swoje tajemnice. Oprócz tego, że opowiedział o swojej niespełnionej karierze piłkarskiej, to jeszcze dodał sporo smaczków z przeszłości. Raz gra na boisku przerodziła się w solówkę, której Piechociński pożałował. Innym razem nie potrafił przejść obojętnie obok potężnego rywala, który dał mu się we znaki na boisku. Dziś, znając Janusza Piechocińskiego, wydaje się to niemożliwe, ale to zdarzyło się naprawdę!

Zobacz: Krzysztof Radzikowski był zachwycony STAWIANIEM PALA. To odmieniło życie gwiazdy Gogglebox TTV

Express Biedrzyckiej – Sebastian Kaleta: Prokuratorzy przebrali się za polityków
Najnowsze