Jerzy Brzęczek odchodzi z Wisły Kraków! Najlepsze MEMY z byłym trenerem "Białej Gwiazdy", z tego śmiała się cała Polska

2022-10-03 10:23

Kiedy Jerzy Brzęczek zasiadał na ławce Wisły Kraków, z pewnością inaczej wyobrażał sobie pracę z "Białą Gwiazdą". Po spadku z PKO Ekstraklasy do Fortuna 1. ligi, krakowska ekipa miała zaliczyć szybki powrót, ale wyniki drużyny prowadzonej przez Brzęczka były dalekie od ideału, a trener podał się do dymisji, przez co nie po raz pierwszy stał się bohaterem memów.

Powiedzieć, że ostatnie tygodnie nie były zbyt udane w Wiśle Kraków, to jakby nie powiedzieć niczego. Po spadku "Białej Gwiazdy" z PKO Ekstraklasy do Fortuna 1. ligi fani i właściciele klubu mieli nadzieję, że błyskawicznie uda się powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej, jednak ekipa prowadzona przez Jerzego Brzęczka spisywała się znacznie poniżej oczekiwań, przez co cierpliwość do trenera zaczęła się kończyć. Dlatego też Jerzy Brzęczek postanowił podać się do dymisji i znów stał się głównym bohaterem memów... nie po raz pierwszy w swojej karierze. 

Wisła Kraków zmienia trenera! Jerzy Brzęczek najlepsze MEMY. Z tego śmiała się cała Polska

Kiedy Jerzy Brzęczek prowadził jeszcze reprezentację Polski, styl gry forsowany przez selekcjonera, jak również jego relacje z zawodnikami oraz dziennikarzami były powodem do drwin internautów i gdy tylko Brzęczek pożegnał się z kadrą, nie zabrakło memów, które szydziły z trenera. Teraz, kiedy Jerzy Brzęczek pożegnał się z Wisłą Kraków znów pojawiła się masa obrazków, która podsumowała nie tylko ostatnie tygodnie jego pracy w Krakowie, ale również przypominała, jak sprawy się miały, kiedy Brzęczek kierował reprezentacją Polski. Zobaczcie, najlepsze memy z Jerzym Brzęczkiem, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Jerzy Brzęczek był dobrym selekcjonerem reprezentacji Polski?
PKO Ekstraklasa Raport odc. 6
Najnowsze