Jerzy Brzęczek

i

Autor: Cyfra Sport Jerzy Brzęczek

Jerzy Brzęczek wskazał "gwoździe do trumny" Wisły Kraków, przerwał milczenie, to przesądziło o spadku?

2022-05-23 15:31

Jerzy Brzęczek postanowił ponownie zabrać głos po spadku Wisły Kraków. Po przegranej "Białej Gwiazdy" z Wartą Poznań, były selekcjoner reprezentacji Polski wskazał "gwoździe do trumny", które jego zdaniem przybliżyły wielokrotnych mistrzów Polski do spadku z ligi. Czy właśnie te rzeczy sprawiły, że krakowianie opuścili elitę po raz pierwszy od 1994 roku?

Jerzy Brzęczek postanowił zabrać głos w sprawie sytuacji Wisły Kraków. Były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski w rozmowie z dziennikarzami po zakończonym sezonie ligowym powiedział, co jego zdaniem mogło przesądzić o losach utytułowanej drużyny i jej grze w Ekstraklasie. Jak sam zaznaczył, da się znaleźć sytuacje, które całkowicie oddaliły Wisłę od pozostania w elicie.

To Andrzej Gołota sądzi o Idze Świątek! Przerwał milczenie, musi poświęcać jej dużo czasu

Jerzy Brzęczek wskazał "gwoździe do trumny" Wisły Kraków. Wygranie tych spotkań bardzo by pomogło

Zdaniem Jerzego Brzęczka, Wisła Kraków w tym sezonie nie wykorzystywała dogodnych sytuacji do zwyciężenia w meczach. Jak wskazywał były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, "Biała Gwiazda" powinna wygrywać. Za przykłady były kapitan kadry wskazuje spotkanie z przyszłym mistrzem kraju, Lechem Poznań, a także ten z Wisłą Płock, który przeszedł do historii jako zjawisko w którego trakcie pojawiło się wiele kontrowersji.

-Były dwa kluczowe momenty - mecz z Lechem, który moim zdaniem powinniśmy wygrać, a to na pewno dodałoby zawodnikom większej pewności siebie. Drugi taki mecz to spotkanie z Wisłą Płock, czyli porażka oraz wszystko to, co działo się wokół - powiedział Jerzy Brzęczek. 

Tak zmieniła się córka Wilfredo Leona! Nieprawdopodobna zmiana, jeszcze chwila i będzie wyższa od taty, mamy zdjęcie

Aby zobaczyć zdjęcia Jerzego Brzęczka, przejdź do galerii poniżej.

Brzęczek niezadowolony z piłkarza. Powiedział, co sądzi

Dużą odpowiedzialność na brak stabilności Brzęczek obarczył Luisa Fernandeza, który został ukarany w trakcie meczu z Wisłą Płock dyskwalifikacją do końca sezonu, przez co nie mógł pomóc Wiśle w utrzymaniu.

- Gwoździem do trumny była sytuacja, kiedy Luis, czyli jeden z kluczowych zawodników, został zawieszony. Chcę jednak pokreślić, że nie zarzucam piłkarzom braku chęci, ale jest również druga strona medalu, czyli wielkość tego klubu i dodatkowe aspekty, które zawodnik grający w tych barwach powinien mieć - powiedział trener Wisły.

Sonda
Czy Jerzy Brzęczek powinien poprowadzić Wisłę w przyszłym sezonie?
Tomaszewski GRZMI po spadku Wisły: Mam jedno pytanie do Błaszczykowskiego...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze