Jorge Felix pożegnał się z Piastem Gliwice. "Przyszedł czas na kolejny etap"

2020-07-31 22:05 Marcin Szczepański
Jorge Felix, Piast Gliwice
Autor: Cyfrasport Jorge Felix, Piast Gliwice

Przyjeżdżając do Polski nie spodziewał się, że będzie to najlepszy okres w jego karierze. Jorge Felix w ciągu dwóch lat cieszył się z mistrzostwa Polski, brązowego medalu, posmakował także występów w europejskich pucharach. Ponadto został uznany "Piłkarzem sezonu 2019/20" w Ekstraklasie. Teraz Hiszpan poinformował oficjalnie, że rozstaje się z Piastem Gliwice. W jakim klubie zobaczymy go w nowej edycji?

Kontrakt hiszpańskiego pomocnika ze śląskim klubem obowiązuje do 31 lipca. Od 1 sierpnia Jorge Felix będzie wolnym zawodnikiem. Na brak ofert nie narzeka, bo ma za sobą najlepszy sezon w karierze. W Ekstraklasie zdobył 16 bramek, co zapewniło mu drugą pozycję w klasyfikacji najskuteczniejszych. Wymieniany był m.in. w kontekście transferu do Legii Warszawa. Czy trafi do mistrza Polski? Na razie wpisem w mediach społecznościowych poinformował o rozstaniu z Piastem Gliwice.

Burzliwy dzień w beniaminku Ekstraklasy. Stal Mielec ma już nowego trenera!

- Po dwóch wspaniałych sezonach przyszedł niestety czas na pożegnanie - czytamy na oficjalnym koncie piłkarza na Instagramie. - Nigdy nie myślałem, że gra w Gliwicach będzie tak dobrą decyzją. Jestem bardzo dumny, że mogłem pomóc w ostatnich sukcesach Piasta. W Gliwicach byłem bardzo szczęśliwy, ale życie składa się z wielu etapów i teraz przyszedł czas na kolejny. Mam nadzieję, że nasi fani to zrozumieją. Bardzo dziękuję za wszystko, noszenie niebiesko-czerwonej koszulki było dla mnie zaszczytem - podkreślił Hiszpan. Zostanie w Polsce czy jednak przyjmie ofertę z zagranicznego klubu?

Dzieje się w Jagiellonii! Bogdan Zając przejmuje rządy w ekipie z Podlasia

Najnowsze