Wypadek kibiców Lechii

i

Autor: Straż pożarna Wypadek kibiców Lechii

Koszmarny wypadek kibiców Lechii. Jedna osoba poniosła śmierć

2021-09-24 21:14

24 września 2021 r. o godz. 12:49 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o wypadku 3 samochodów osobowych na skrzyżowaniu w miejscowości Krzynowłoga Mała. Natychmiast do zdarzenia zadysponowano 5 zastępów Straży Pożarnej – poinformowała PSP w Przasnyszu. Jak potem powiadomił portal stadionowioprawcy.net, w tragedii brało udział auto, który podróżowali kibice Lechii Gdańsk. Jest jedna ofiara śmiertelna.

PSP w Przasnyszu zakomunikowała, że po przybyciu na miejsce okazało się, że pojazdami łącznie podróżowało 7 osób. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do jednej nieprzytomnej osoby poszkodowanej, przy pomocy narzędzi hydraulicznych i ewakuacji jej z pojazdu. Kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielono 3 osobom poszkodowanym, którzy zostali przekazani przybyłym na miejsce zespołom ratownictwa medycznego.

Ostre zarzuty pod adresem Sousy. Selekcjoner robi piłkarzowi krzywdę? Mocna opinia

– Najciężej poszkodowany 34-letni pasażer Toyoty był reanimowany przez około godzinę, niestety podjęte działania nie przyniosły skutku, a przybyły na miejsce zdarzenia lekarz Lotniczego Pogotowia Ratowniczego stwierdził zgon – poinformowała PSP z Przasnysza.

Łęczna coraz bliżej dna. Gol na czerwono

Jak się potem okazało, ofiarą był kibic Lechii Gdańsk jadący na mecz Ekstraklasy Górnik Łęczna – Lechia (0:4). Podczas meczu kibice gości wywiesili na trybunie transparent: „Ś.p. Emil, 24.09.2021”.

Najnowsze