Artur Jędrzejczyk

i

Autor: Cyfra Sport Artur Jędrzejczyk

Dręczą piłkarzy

Ktoś perfidnie podszywa się pod gwiazdę Legii. Sprawa jest poważna, w internecie huczy

2023-08-22 20:39

Nie mają łatwego życia piłkarskie gwiazdy w mediach społecznościowych. Przekonują się o tym dwaj reprezentanci Polski, Wojciech Szczęsny i Artur Jędrzejczyk. Obaj stali się ofiarami osobników podszywających się za piłkarzy na ich kontach.

Najpierw ktoś podszył się za Wojciecha Szczęsnego włamując się na jego konto na Twitterze. Natomiast od kilku dni ktoś uporczywie i perfidnie podszywa się pod obrońcę Legii, Artura Jędrzejczyka. Dzisiaj na koncie piłkarza na facebooku pojawił się wpis sugerujący pretensje Artura Jędrzejczyka do polskich arbitrów w niewybrednej formie. - " Panie sędzio kup Pan sobie w końcu okulary!!!!! Cholerny ślepy idiota!!!! Już nie wiem, który jest gorszy on czy Frankowski?! Jak zepsuć komuś jubileusz? Pokazuje to Sylwestrzak który wyrzucił mnie z boiska za nic!!!!! " (pisownia oryginalna) - czytamy we wpisie.

Wojciech Szczęsny musi się zmagać z włamaniem! Duże problemy, intruzi dali mu popalić, fani w szoku

Jędrzejczyk zapewnia, że nie ma z nim nic wspólnego, a „fałszywy Jędrzejczyk” różnymi treściami na koncie dręczy go od kilku dni. Również klub jest mocno zaniepokojony fałszywymi wpisami na koncie piłkarza. Kradzież kont w mediach społecznościowych jest prawdziwą plagą. Dla hakerów nie jest problemem z włamywaniem się na konta, a wybierają sobie ofiary spośród znanych osób, mających wielu obserwujących. Wypada mieć nadzieję, że hakerom znudzą się te niewybredne zabawy i fałszywe wpisy nie będą się pojawiały na kontach piłkarzy.

Dlaczego Raków gra w Sosnowcu? UEFA o wszystkim decyduje. To dlatego mistrz nie może grać w Częstochowie

Najnowsze