Michał Probierz ZAMUROWAŁ wszystkich. Bronił piłkarzy jak lew [WIDEO]

2020-02-14 16:07 MD
Michał Probierz z laptopem
Autor: YouTube / Cracovia TV Michał Probierz z laptopem

Trener Cracovii, Michał Probierz, nie od dzisiaj znany jest z bardzo charyzmatycznej postawy i różnych nieszablonowych zachowań. Kolejne takie zaprezentował w trakcie konferencji prasowej przed niedzielnym meczem swojego zespołu z Lechem Poznań. Nagle odwrócił do zgromadzonych dziennikarzy laptopa i... zaczął bronić polskich ligowców!

Mija już trzeci sezon, odkąd "Pasy" są prowadzone przez Michała Probierza. Klub notuje regularny progres - najpierw do samego końca walczył o awans do pierwszej ósemki, choć nieudanie, potem z ostatniej możliwej lokaty zakwalifikował się do europejskich pucharów, a teraz celuje w mistrzostwo Polski. Krakowianie nie ukrywają swoich wysokich aspiracji i marzą, aby po ostatniej kolejce znaleźć się na szczycie tabeli.

Probierzowi zależy jednak nie tylko na rozwoju swojego zespołu, ale i całej polskiej piłki. Szkoleniowiec podczas rozmów z mediami często odnosi się do ogólnej kondycji rodzimego futbolu i podkreśla znaczenie roli trenerów. Tym razem postanowił odnieść się także do kwestii piłkarzy. Niektórzy z nich, występujący w Ekstraklasie, są wyśmiewani za niskie umiejętności. Trener "Pasów" postanowił więc w krótkiej kompilacji zaprezentować, że wielkie gwiazdy - takie jak na przykład Karim Benzema z Realu Madryt - również często mylą się w szokujący sposób (od około 5:50 na filmie).

To nie pierwszy raz, kiedy Probierz zaskakuje dziennikarzy przybyłych na konferencję prasową. W przeszłości potrafił przynieść nasiona, ziemię i doniczkę, odnosząc się metaforycznie do procesu rozwoju, a nawet występować w przyciemnianych okularach. Trzeba powiedzieć, że teraz również bardzo oryginalnie zwrócił uwagę na problem, który spędzał mu sen z powiek.

Najnowsze