Lukas Podolski

i

Autor: Cyfrasport Lukas Podolski

Na jaw wyszła cała prawda!

Na jaw wyszła prawda na temat wiary Lukasa Podolskiego! Jego dom wszystko zdradził, mowa o Janie Pawle II

2022-12-24 21:00

Lukas Podolski jest bez wątpienia postacią, która wzbudza wielką ciekawość wśród kibiców w całej Polsce. Napastnik Górnika Zabrze pokazuje dużą piłkarską jakość w barwach śląskiej drużyny, jednak mimo dużego zainteresowania, nie eksponuje on publicznie faktów ze swojego życia prywatnego. Niemieckie media dotarły do informacji mówiącej o tym, jakiego wyznania jest napastnik, a także, jaki stosunek ma do postaci Jana Pawła II. Cała prawda wyszła na jaw.

Lukas Podolski jest postacią, której nie trzeba przedstawiać kibicom piłki nożnej. Wielokrotny reprezentant Niemiec, mistrz świata z 2014 roku, a także były zawodnik między innymi Bayernu Monachium, FC Koeln, czy Arsenalu od dłuższego czasu występuje w Górniku Zabrze i o ile udziela on dużej ilości wywiadów, o tyle stroni od przekazywania informacji na temat swojego życia prywatnego. Niemieckim mediom udało się jednak dotrzeć do informacji na temat wyznania zawodnika "Trójkolorowych". Okazuje się, że duże znaczenie w jego życiu ma odgrywać papież Jan Paweł II.

Na jaw wyszła prawda na temat religii Lukasa Podolskiego. Niemieckie media ujawniły, co się znajduje w jego domu

Okazuje się, że mimo, że Lukas Podolski o tym nie mówi, jest on wierzącym katolikiem. Jak ustaliło niemieckie pismo "Bonifatiusbote", napastnik z wielkim szacunkiem odnosi się szczególnie do postaci Jana Pawła II, którego wizerunek ma trzymać na specjalnym miejscu w domu. Sam zawodnik wielkim szacunkiem darzy także postać byłego papieża Benedykta XVI, którego odejście z funkcji papieża bardzo przeżył, o czym dał znać za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

- Dałeś nam bardzo dużo. Venimus adorare eum [oddajemy Ci cześć] - napisał Podolski po odejściu Benedykta XVI z funkcji papieża.

Sonda
Czy Lukas Podolski powinien po zakończeniu kariery boiskowej zostać prezesem Górnika?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze