Niecodzienna sytuacja podczas treningu Legii! Tego gościa się nie spodziewali [WIDEO]

2020-01-19 14:22 MSo
Artur Jędrzejczyk i Radosław Majecki
Autor: CyfraSport Artur Jędrzejczyk i Radosław Majecki

Piłkarze wicemistrza Polski przygotowują się w tureckim Belek do rundy wiosennej PKO Ekstraklasy. Legia Warszawa szykuje się do obrony pierwszego miejsca w ligowej tabeli. Podczas jednego z treningów na boisku pojawił się niespodziewany gość, który uniemożliwiał kontynuację zajęć. O "wyproszenie" go nie było łatwo, ale ostatecznie zajęli się tym Domagoj Antolić i Artur Jędrzejczyk.

Ostatnie tygodnie dzielą nas od startu rundy wiosennej PKO Ekstraklasy. Z fotelu lidera zmagania rozpocznie wicemistrz Polski, Legia Warszawa, która ma zaledwie dwa punkty przewagi nad drugą Cracovią i trzy nad trzecią Pogonią Szczecin. Podopieczni Aleksandara Vukovicia szykują się do rozgrywek w tureckim Belek.

Jeden z treningów przerwał nieproszony gość. Na murawie pojawił się pies, który chciał bawić się razem z piłkarzami. Na twarzach zawodników pojawiły się uśmiechy, zwłaszcza, że zwierzak okazał się bardzo przyjacielski. Zajęcia na moment zostały przerwane, by poświęcić mu chwilę uwagi.

- Nietypowy gość odwiedził legionistów na boisku w Belek. Doskonale zaopiekowali się nim Domagoj Antolić i Artur Jędrzejczyk - brzmi wpis na profilu TVP Sport, w którym opublikowano także wideo z całej sytuacji. Najbliżej psiaka znajdowali się Domagoj Antolić i Artur Jędrzejczyk, którzy, z zapewne bólem serca, musieli znieść zwierzę z murawy.

Legia Warszawa pierwszy mecz w 2020 roku rozegra na swoim stadionie z ŁKS-em Łódź. Inauguracja będzie miała miejsce w niedzielę 9 lutego o godzinie 17:30. Liderem tabeli są Wojskowi, którzy wyprzedzają Cracovię i Pogoń Szczecin. W strefie spadkowej znajdują się obecnie Korona Kielce, Wisła Kraków i ŁKS Łódź.

Najnowsze