Michał Skóraś

i

Autor: Cyfra Sport Michał Skóraś

Pech młodego zawodnika

Niepokojące obrazki. Plan Michniewicza zostanie zniweczony? Kontuzja Skórasia tuż przed zgrupowaniem

2022-11-13 7:03

Już w poniedziałek rozpoczyna się zgrupowanie reprezentacji Polski przed mistrzostwami świata w Katarze. Pojawi się na nim 26 zawodników, których Czesław Michniewicz powołał niedawno na mundial. Wśród nich powinien znaleźć się Michał Skóraś. Ale młody zawodnik Lecha nie zdołał dokończyć ostatniego meczu ze względu na uraz. Teraz ważą się jego losy wyjazdu na mistrzostwa.

Michał Skóraś to jedno z odkryć obecnego sezonu w PKO Ekstraklasie. Młody skrzydłowy Lecha Poznań jest jednym z kluczowych zawodników tego zespołu i w wielu meczach udowadniał swój talent oraz przydatność dla drużyny. Dobre występy notował również w europejskich pucharach na tle trudniejszych przeciwników. Dlatego też znalazł się "na oku" Czesława Michniewicza.

Skóraś kontuzjowany? Pech zawodnika Lecha Poznań

22-latek przez całą rundę jesienną nie spuszczał z tonu i prezentował równy poziom. W pewnym momencie coraz głośniej mówiło się o tym, że powinien jechać na mistrzostwa świata w Katarze. I faktycznie Skóraś znalazł się w 26-osobowej kadrze, którą w czwartkowe popołudnie ogłosił Czesław Michniewicz. Niestety skrzydłowego nie ominął pech.

Skóraś w ostatnim meczu przed mundialem przedwcześnie musiał zakończyć swój udział. W 56. minucie rywalizacji z Jagiellonią Białystok opuścił plac gry z powodu kontuzji. Urazu nabawił się po starciu z Wojciechem Łaskim. Na razie nie wiadomo, jak poważna jest kontuzja Skórasia. - W tym momencie nic nie wiemy. Mam nadzieję, że to nic poważnego i Michał pojedzie na mistrzostwa świata, ale musimy czekać na wyniki badań – mówił na pomeczowej konferencji prasowej John van den Brom.

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy na MŚ 2022 w Katarze?
PKO Ekstraklasa Raport odc. 12
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze