Piłka nożna, Lech Poznań, piłkarz, Wojciech Onsorge, zbiórka, choroba

i

Autor: siepomaga.pl Wojciech Onsorge w koszulce Lecha i na szpitalnym łóżku

Piłkarz Lecha Poznań walczy z okrutną chorobą. Właśnie przekazał dobre wieści, kolejny promyk nadziei

2022-07-05 15:20

Pod koniec 2021 roku do kibiców Lecha dotarła bardzo zła wiadomość. Piłkarz rezerw tego klubu, Wojciech Onsorge, poinformował, że zachorował na nowotwór. Postanowił on walczyć o zdrowie z całych sił i zgłosił się do fanów o pomoc – zorganizowano zbiórkę na rozpoczęcie leczenia. Zbiórka zakończyła się sukcesem, a Onsorge rozpoczął trudne i wymagające leczenie. Teraz postanowił podzielić się wynikami ostatnich badań.

Życie Wojciecha Onsorge wywróciło się do góry nogami w grudniu 2021 roku. Wówczas usłyszał on straszną diagnozę – nowotwór złośliwy płata ciemieniowego. 28-latek postanowił zwrócić się o pomoc m.in. do kibiców, założył zbiórkę prosząc o pomoc w uzbieraniu odpowiedniej kwoty na leczenie. Zbiórka zakończyła się sukcesem i Onsorge mógł rozpocząć chemioterapię w Pradze. Co parę miesięcy piłkarz informuje o postępach w leczeniu i niedawno udostępnił kolejny wpis, w którym przekazał dobre wieści.

Tajemniczy wpis Lewandowskiego na Instagramie. Hiszpanie dostrzegają ukrytą wiadomość, są przekonani

Jan Tomaszewski o sytuacji z Czesławem Michniewiczem

Wojciech Onsorge zakończył kolejny etap leczenia. Jest dobra informacja

Onsorge informacje przekazuje za pomocą mediów społecznościowych. Teraz udostępnił wpis na Instagramie, gdzie poinformował, że guz nie rozrasta się. – Dziś wracam do szarej rzeczywistości. Rozpocząłem 5 cykl chemii. Spędziłem na onkologii standardowo 7 godzin. Z dobrych wiadomości: czerwcowy rezonans pokazał, że guz stoi w miejscu. Doktor dodatkowo zalecił wykonanie rezonansu z perfuzją, aby sprawdzić, czy jest aktywny. Cieszę się, że jestem w dobrej formie fizycznej i mogę robić to, co kocham – napisał piłkarz Lecha.

Cristiano Ronaldo nie mieści się do odrzutowca. Podjął kategoryczną decyzję, klamka zapadła

 – P.S. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, za każdą pomoc i trzymajcie kciuki nadal – dodał na koniec Onsorge, wyrażając wdzięczność wszystkim tym, którzy wspierają jego walkę.

Najnowsze