Piłka nożna, Lech Poznań, piłkarz, Wojciech Onsorge, zbiórka, choroba

i

Autor: siepomaga.pl Wojciech Onsorge w koszulce Lecha i na szpitalnym łóżku

Piłkarz Lecha Poznań walczy z okrutną chorobą. Właśnie przekazał dobre wieści, kolejny promyk nadziei

2022-07-05 15:20

Pod koniec 2021 roku do kibiców Lecha dotarła bardzo zła wiadomość. Piłkarz rezerw tego klubu, Wojciech Onsorge, poinformował, że zachorował na nowotwór. Postanowił on walczyć o zdrowie z całych sił i zgłosił się do fanów o pomoc – zorganizowano zbiórkę na rozpoczęcie leczenia. Zbiórka zakończyła się sukcesem, a Onsorge rozpoczął trudne i wymagające leczenie. Teraz postanowił podzielić się wynikami ostatnich badań.

Życie Wojciecha Onsorge wywróciło się do góry nogami w grudniu 2021 roku. Wówczas usłyszał on straszną diagnozę – nowotwór złośliwy płata ciemieniowego. 28-latek postanowił zwrócić się o pomoc m.in. do kibiców, założył zbiórkę prosząc o pomoc w uzbieraniu odpowiedniej kwoty na leczenie. Zbiórka zakończyła się sukcesem i Onsorge mógł rozpocząć chemioterapię w Pradze. Co parę miesięcy piłkarz informuje o postępach w leczeniu i niedawno udostępnił kolejny wpis, w którym przekazał dobre wieści.

Tajemniczy wpis Lewandowskiego na Instagramie. Hiszpanie dostrzegają ukrytą wiadomość, są przekonani

Jan Tomaszewski o sytuacji z Czesławem Michniewiczem

Wojciech Onsorge zakończył kolejny etap leczenia. Jest dobra informacja

Onsorge informacje przekazuje za pomocą mediów społecznościowych. Teraz udostępnił wpis na Instagramie, gdzie poinformował, że guz nie rozrasta się. – Dziś wracam do szarej rzeczywistości. Rozpocząłem 5 cykl chemii. Spędziłem na onkologii standardowo 7 godzin. Z dobrych wiadomości: czerwcowy rezonans pokazał, że guz stoi w miejscu. Doktor dodatkowo zalecił wykonanie rezonansu z perfuzją, aby sprawdzić, czy jest aktywny. Cieszę się, że jestem w dobrej formie fizycznej i mogę robić to, co kocham – napisał piłkarz Lecha.

Cristiano Ronaldo nie mieści się do odrzutowca. Podjął kategoryczną decyzję, klamka zapadła

 – P.S. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, za każdą pomoc i trzymajcie kciuki nadal – dodał na koniec Onsorge, wyrażając wdzięczność wszystkim tym, którzy wspierają jego walkę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze