Radomiak

i

Autor: radomiak.pl

Piłkarz Liverpoolu w Radomiaku Radom? To nie żarty, trwają rozmowy! Utalentowany bramkarz na celowniku

2022-06-19 17:24

Radomiak Radom dokona zaskakującego wzmocnienia przed początkiem następnego sezonu? Według informacji "WP. SportoweFakty", klub z Mazowsza jest zainteresowany w wypożyczeniu piłkarza prosto z Anfield, a nawet miał już kontaktować się z otoczeniem zawodnika! Czy będziemy świadkami wielkiego ruchu transferowego Radomiaka?

Radomiak Radom może dokonać bardzo ciekawego wzmocnienia przed początkiem sezonu 2022/2023! Według informacji medialnych ekipa z Mazowsza bardzo się interesuje w pozyskaniu na zasadach wypożyczenia piłkarza słynnego Liverpoolu, który w tym sezonie nie zagrał w barwach "The Reds". Rozmowy z zawodnikiem mają być bardzo zaawansowane, o czym informuje "WP. SportoweFakty". Takie przenosiny byłyby prawdziwym hitem! 

To Adam Małysz robił ze swoją rodziną. Nie mogli się powstrzymać, musieli to pokazać

Radomiak Radom chce pozyskać bramkarza Liverpoolu? Mają na niego oko! 

Według informacji "WP. SportoweFakty", Radomiak Radom bardzo uważnie śledzi sytuacje Jakuba Ojrzyńskiego z Liverpoolu. Utalentowany bramkarz polskiej młodzieżówki od 2019 roku występuje w Liverpoolu po tym, jak próbował swoich szans w akademii Legii Warszawa. W ekipie "The Reds" przeszedł przez grupy juniorskie, jednak nie dostał szansy debiutu w drużynie z Anfield, w związku z czym przez ostatnie miesiące przebywał na wypożyczeniu w  Caernarfon Town. Sprawa przenosin zdolnego Polaka z klubu finalisty Ligi Mistrzów do Ekstraklasy ma być już niemalże rozwiązana, o czym informuje "WP. SportoweFakty".

To już przesądzone! To on będzie trenerem Lecha Poznań

Aby zobaczyć zdjęcia z finału Ligi Mistrzów między Liverpoolem a Realem, przejdź do galerii poniżej.

Ojrzyński ma być zainteresowany grą w Ekstraklasie! Rozmowy trwają

Według doniesień medialnych sam Ojrzyński ma przejawiać wielkie zainteresowanie, aby spróbować swoich sił w Liverpoolu. Jak podaje "WP. SportoweFakty", wypożyczenie gracza z Liverpoolu jest tylko i wyłącznie kwestią czasu i sam Radomiak będzie już niebawem cieszył się nowym golkiperem. W poprzednich rozgrywkach ekipa z Mazowsza zajęła siódme miejsce w ligowej tabeli. 

Sonda
Czy trener Mariusz Lewandowski osiągnie sukces z Radomiakiem?
Turniej charytatywny Akademii Radomiaka
Najnowsze