Robert Lewandowski wyłoży KASĘ na Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia

2021-01-13 16:41 PO
Robert Lewandowski
Autor: East News Robert Lewandowski

Kilka dni temu doszło do spotkania na szczycie w polskiej piłce nożnej. W jednej z kamienic w Warszawie zobaczyli się Robert Lewandowski (32 l.) i prezes Legii Dariusz Mioduski (57 l.). O czym mogły rozmawiać jedne z najpotężniejszych postaci w polskim futbolu? O tym, a także o problemach Arkadiusza Milika w Napoli w najnowszej Futbologii.

Tym tematem żyli kibice w ostatnich dniach. W sobotę około 13:30 pod kamienicę w centrum stolicy, gdzie czekał już Mioduski, podjechał luksusowy mercedes S450. Z auta wysiadł nie kto inny jak Robert Lewandowski. Najlepszy piłkarz świata szybko zniknął za wrotami budynku, z którego wyszedł dopiero o 15:26. Nie zapominając o szczelnie zakrywającej usta i nos maseczce, udał się do oczekującego na niego mercedesa. Później, bo o 16:01 kamienicę opuścił Mioduski. Zdążył wykonać telefon, a potem ruszył przed siebie i rozmył się pomiędzy sznurem samochodów.

ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA LEWANDOWSKIEGO Z MIODUSKIM TUTAJ: Robert Lewandowski i Dariusz Mioduski na TAJNYM spotkaniu. O czym rozmawiali? SZOKUJĄCA teoria [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Czego mogło dotyczyć to tajemnicze spotkanie? Tego możemy się domyślać, ale... Kilka tygodni temu gruchnęła plotka, że Pini Zahavi (menedżer Lewandowskiego) jest zainteresowany kupnem Legii. Temat szybko ucichł, ale tajne spotkanie „Lewego” z Mioduskim może rozbudzić domysły, czy to czasem nie sam Lewandowski chce zainwestować w Legię. Zbliża się do końca kariery, stać go na to, więc mógłby pójść drogą Jakuba Błaszczykowskiego, który kupił Wisłę Kraków i dziś jest grającym współwłaścicielem.

BESTIALSKI ATAK na Jessicę Ziółek! Całkowita bezradność, rozpaczliwy apel

Wygląda jednak na to, że panowie spotkali się, bo mają prywatne kontakty. -  Po prostu panowie od dawna znają się prywatnie. Nie ma tu nic do drążenia. To było spotkanie towarzyskie. Klasyczny materiał paparazzi, żeby wzbudzić domysły typu inwestycja Roberta Lewandowskiego w Legię - portal meczyki.pl zacytował otoczenie Dariusza Mioduskiego.

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia

W drugiej części Futbologii z kolei o problemach Arkadiusza Milika. Polski napastnik w Napoli nie ma szans na grę i tylko transfer może go uratować. I dać mu szansę na wyjazd na Euro. Do sprawy odniósł się nawet Zbigniew Boniek. - Jeśli Milik zostanie w Napoli do końca sezonu, nie weźmie udziału w mistrzostwach Europy. Po 9 miesiącach bez regularnej gry w klubie będzie jak piłkarz wracający po kontuzji. Jestem wściekły. Milik to zawodnik, który dobrze rozumie się z Lewandowskim - powiedział na antenie neapolitańskiego radia Kiss Kiss prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Porównali Lewandowskiego z wielkim rywalem. Tym razem Polak NIE BŁYSZCZY

Najnowsze