Gorące siostry wyrwały piłkarzy Lecha Poznań

i

Autor: @ada.mizgalska / Instagram & @olamizgalska / Instagram Gorące siostry wyrwały piłkarzy Lecha Poznań.

Ale gorąco!

Seksowne siostry Mizgalskie wyrwały piłkarzy Lecha Poznań. Od tych zdjęć stopi się lód na kole podbiegunowym! [GALERIA]

2023-03-16 14:00

Piłkarze to mają klawe życie! Nie dość, że są uwielbiani przez kibiców, zarabiają wielkie pieniądze, to wokół nich kręcą się piękne kobiety. Utalentowani gracze Lecha Poznań Michał Skóraś (23 l.) i Mateusz Żukowski (22 l.) ulegli wdziękom seksownych sióstr, Ady i Oli Mizgalskich. Od patrzenia na ich zdjęcia robi się gorrrąco! Przed meczem Lech - Djurgarden w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy zobaczcie specjalną galerię zdjęć!

Skóraś, który jest etatowym piłkarzem pierwszego składu „Kolejorza” i ma duże szanse na znalezienie się w kadrze Fernando Santosa, spotyka się z 21-letnią Adą. Parą są od 2020 roku, łączy ich pasja do piłki nożnej, a także do egzotycznych podróży (byli razem m.in. w Dubaju i na Dominikanie).Michał i Ada idą drogą słynnych… Lewandowskich. On piłkarz, ona – uprawia sporty walki (teakwondo).

Michał Skóraś i Mateusz Żukowski w związku z seksownymi siostrami Mizgalskimi

Z kolei wypożyczony do Lecha Poznań obrońca Mateusz Żukowski spotyka się ze starszą z sióstr Mizgalskich – Olą (24 l.). Piękna blondynka jest królową mediów społecznościowych, na samym Instagramie obserwuje ją aż 130 tysięcy fanów! Ostatnio Ola, w towarzystwie siostry i Mateusza oglądała z trybun mecz Lecha z Djurgarden.

Wywiad z Sebastianem Milą
Sonda
Czy Lech Poznań awansuje do 1/4 finału Ligi Konferencji Europy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze