Sławomir Peszko, Lechia Gdańsk

Autor: CYFRA SPORT Sławomir Peszko, Lechia Gdańsk

Sławomir Peszko ZMIAŻDŻONY przez internautów po chamskim zachowaniu! Co zrobił Peszko? [WIDEO]

2018-07-21 8:20

Sławomir Peszko po raz kolejny w ogniu krytyki! Kontrowersyjny piłkarz tym razem "błysnął" na ligowym boisku. W drugiej połowie meczu Jagiellonii Białystok z Lechią Gdańsk (0:1) wprowadzony na boisko Peszko zachował się jak bandyta, brutalnie i z premedytacją faulując rywala. Bestialskie zachowanie było wyjątkowo głupie i "Peszkin" jak najbardziej słusznie wyleciał z boiska. Teraz jest ofiarą hejtu. Zobaczcie WIDEO z "popisem" Peszki. Co piszą o nim internauci?

W piątkowym meczu 1. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok przegrała z Lechią Gdańska 0:1, a po spotkaniu mówi się głównie o wyjątkowo idiotycznym zachowaniu Sławomira Peszki. Reprezentant Polski i zawodnik Lechii wszedł na boisko w 60. minucie, zmieniając Michała Maka. W dramatycznej końcówce musiał je opuścić, bo zobaczył czerwoną kartkę. Co zrobił Peszko? Brutalnie kopnął od tyłu w nogi gracza Jagiellonii Arvydasa Novikovasa. Mógł spowodować poważną kontuzję Litwina. Na nagraniu wideo widać wyraźnie, że Peszko zrobił to specjalnie. Znowu coś - kolokwialnie mówiąc - mu odbiło. Zobaczcie WIDEO.

To kolejne tego typu zachowanie Peszki. To była już jego 11 czerwona kartka w karierze. Zazwyczaj wylatuje z boiska po chamskich atakach na rywali. Nic zatem dziwnego, że po brutalnym faulu gracza Lechii w internecie zawrzało. Padają ostre epitety, a kibice oraz eksperci domagają się surowego ukarania "Peszkina".