Rafał Wolski

i

Autor: Cyfrasport Rafał Wolski

Wolski opuści Wisłę?

To może być koniec Wolskiego w Wiśle Płock! Lada moment wszystko się wyjaśni, sprawa w toku

2022-08-24 15:18

Rafał Wolski świetnie rozpoczął sezon w 2022/2023 w PKO BP Ekstraklasie. 29-letni pomocnik to lider Wisły Płock, która zajmuje pierwsze miejsce tabeli. Niestety, ostatnio Wolski popadł w spore kłopoty – został skazany za jazdę po pijanemu, a klub postanowił nałożyć na niego dodatkową karę finansową. Mimo to zainteresowanie piłkarzem wykazują inne zespołu i niewykluczone, że lada moment odejdzie on z płockiej drużyny.

Wisła Płock to prawdziwa rewelacja nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy – podopieczni Pavola Stano wygrali 5 na 6 spotkań, żadnego nie przegrali (jako jedyna drużyna w Ekstraklasie) i prowadzą w tabeli z przewagą 5 punktów nad drugą i trzecią drużyną. Zdecydowanym liderem drużyny jest Rafał Wolski, który w 6 meczach strzelił 5 bramek i zanotował 2 asysty. Jego dobra gra sprawiła, że fani zaczęli się domagać, aby na najbliższym zgrupowaniu Wolski znalazł się na liście Czesława Michniewicza. Piękny czas popsuł jednak… prawomocny wyrok w sprawie jazdy po pijanemu – okazało się, że w 2021 roku Wolski został zatrzymany przez policję do kontroli i z badania wyszło, że miał wówczas 1,7 promila alkoholu we krwi! Piłkarz został ukarany grzywną 12 tys. złotych i odebrano mu prawo jazdy na 3 lata. Dodatkowo karę finansową (nie ujawniono kwoty) nałożył na niego klub i niewykluczone, że 29-latek zaraz go opuści. Pojawiło się bowiem sporo ofert z innych klubów.

Rafał Wolski zabrał głos po wyroku! Został ukarany przez klub, jest oficjalne oświadczenie

PKO EKSTRAKLASA odc 02

Wisła Płock puści Wolskiego? Są oferty

Portal Interia Sport podaje, że wśród ofert za Rafała Wolskiego jest propozycja z tureckiego Sivassporu. Na razie oferta nie satysfakcjonuje ani piłkarza, ani jego obecnego zespołu. Wisła Płock z pewnością w ogóle nie chciałaby pozbywać się Wolskiego, ale… może to okazać się całkiem niezłym rozwiązaniem.

Bezwzględny atak na Lukasa Podolskiego. Były trener Górnika uderzył mocno, Urban nie gryzł się w język

Odejście Wolskiego w tym momencie z pewnością byłoby dużym ciosem dla całej drużyny. Jednakże tureckie kluby potrafią sporo zapłacić i zarobienie na 29-letnim pomocniku może być kuszącą wizją. Dodatkowo, Wisła mogłaby w ten sposób szybko odciąć się od piłkarza, który mocno nadszarpnął wizerunek „Nafciarzy”.

Sonda
Czy jazda pod wpływem alkoholu powinna być surowo karana?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze