Widzew - Raków TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Widzew - Raków STREAM ONLINE LIVE 2.10.2022 Na którym kanale Widzew - Raków w TV dzisiaj

i

Autor: Paweł Jaskółka Widzew - Raków TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Widzew - Raków STREAM ONLINE LIVE 2.10.2022 Na którym kanale Widzew - Raków w TV dzisiaj

PKO BP Ekstraklasa

Widzew - Raków TV Transmisja NA ŻYWO Mecz już trwa! Gdzie oglądać mecz Widzew - Raków STREAM ONLINE 2.10.2022 Na którym kanale Widzew - Raków w TV dzisiaj

2022-10-02 17:38

Widzew - Raków Transmisja TV Gdzie oglądać mecz Widzew - Raków STREAM ONLINE 2.10.2022 Na jakim programie Widzew - Raków w TV dzisiaj. Znamy już składy Widzewa Łódź i Rakowa Częstochowa. Początek hitowego meczu dzisiaj o godzinie 17.30. Rozpędzony Widzew podejmuje Raków, jednego z głównych faworytów w wyścigu o mistrzostwo Polski. Jeżeli zespół Marka Papszuna zgarnie w Łodzi komplet punktów, wskoczy na fotel lidera Ekstraklasy. Widzew - Raków Gdzie oglądać mecz dzisiaj Na jakim programie Widzew - Raków TV Transmisja NA ŻYWO.

Widzew - Raków STREAM ONLINE Ekstraklasa Widzew - Raków Transmisja ONLINE

Widzew Łódź podejmuje Raków Częstochowa w 11. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy. Znamy już składy obu zespołów. Łodzianie wygrali dwa ostatnie mecze, nie tracąc w nich bramki (2:0 z Cracovią i 3:0 ze Stalą Mielec), dzięki czemu przed niedzielnym meczem z Rakowem zajmują 6. miejsce w tabeli i mogą się poważnie zbliżyć do ścisłej czołówki. Zespół z Częstochowy jest na 4. miejscu. W przypadku zwycięstwa nad Widzewem zostanie liderem.

Widzew - Raków Transmisja TV Gdzie oglądać mecz dzisiaj Transmisja ONLINE

Mecz Widzew - Raków to pierwsze spotkanie obu zespołów po przerwie w rozgrywkach na mecze reprezentacji. - W ostatnie dwa tygodnie skupiliśmy się na Rakowie i na tym, że mieliśmy więcej zawodników do treningów - powiedział trener Widzewa Łódź Janusz Niedźwiedź. - Przerwa wpłynęła na nas bardzo dobrze. Mamy na ten mecz swój pomysł, ale nie kładliśmy nacisku na Raków od początku mikrocyklu, bo staraliśmy się skupiać również na naszym modelu gry - analizował trener Janusz Niedźwiedź.

Widzew - Raków TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz

- Goście są wymagającym przeciwnikiem, dlatego pojawiły się też zajęcia pod przeciwnika. Raków to zespół jakościowy, który ma swój styl i powtarzalności. Każdy trener chce to osiągnąć, by zachowania drużyny w pressingu niskim, średnim i wysokim były takie same, a wszyscy wiedzą kiedy się cofnąć lub zaatakować przeciwnika. Raków prowadzony od wielu lat przez tego samego trenera miał czas na wypracowanie tych powtarzalności. Widać to gołym okiem i z jednej strony można ich lepiej przeanalizować, ale z drugiej strony w ich sposobie gry zachodzą ciągłe zmiany, zresztą podobnie jak u nas. Zmierzą się ze sobą dwa systemy - będzie trzeba poszukać przewagi w swoim i przenieść to na boisko - dodał trener Janusz Niedźwiedź. PONIŻEJ SKŁAD WIDZEWA:

Widzew - Raków Gdzie oglądać mecz Widzew - Raków w TV dzisiaj

Mecz Widzew - Raków to pojedynek dwóch braci. – Atmosfera będzie gorąca, ale do gry w takich okolicznościach zdążyłem się przyzwyczaićmówi częstochowianin Patryk Kun. Dotąd mierzyli się tylko w pierwszej lidze – i to raptem raz. Dominik Kun piłkarskiej elity dochrapał się jako pierwszy, już ponad osiem lat temu. – Zawsze był dla mnie inspiracją – nie kryje Patryk. – Zagraniczne testy, reprezentacja juniorów... Pokazał, że nawet z Węgorzewa można się wyrwać do dużego futbolu - dodał. Braci dzielą dwa lata. Pierwsze piłkarskie szlify łapali jednak wspólnie, w... przydomowym ogrodzie. – Najczęściej grywaliśmy jeden na jeden. Graliśmy twardo, żaden nie chciał odpuścić, więc nogi po takiej grze bolały. Czasem wcielałem się też w... sędziego tych naszych gierek. „Nie było faulu!” – decydowałem. Patryk mógł się tylko wkurzać, bo to przecież ja byłem starszy i miałem decydujący głos – śmieje się Dominik Kun.

Widzew - Raków Transmisja ONLINE Mecz Widzew - Raków Gdzie obejrzeć mecz

Mecz Widzew Łódź - Raków Częstochowa w 11. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy zaplanowano na niedzielę 2 października 2022 r. Początek meczu Widzew - Raków o godzinie 17.30. Transmisja TV z meczu Widzew - Raków na antenie Canal+ Premium. Stream online z meczu Widzew - Raków na Canal+ ONLINE. PONIŻEJ SKŁAD RAKOWA:

PKO Ekstraklasa Raport odc. 6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze