Luciano Narsingh

i

Autor: EAST NEWS Luciano Narsingh

Transferowa bomba

Wielokrotny reprezentant Holandii w Miedzi Legnica! Hitowy transfer w Ekstraklasie, prawdziwa sensacja

2022-07-20 19:01

Prawdziwy hit transferowy w Ekstraklasie! Miedź Legnica ogłosiła pozyskanie wielokrotnego reprezentanta Holandii. Ta transakcja jest ogromną sensacją, w którą jeszcze 2 lata temu nie uwierzyłby nikt. Tymczasem beniaminek ligi zakontraktował Luciano Narsingha na rok, z opcją przedłużenia umowy na kolejny sezon!

Przyjście Narsingha do Miedzi z pewnością będzie jednym z największych hitów letniego okienka transferowego w Ekstraklasie. 31-letni skrzydłowy ma na koncie 19 występów w seniorskiej reprezentacji Holandii, w których strzelił cztery gole. Był jednym z 23 piłkarzy reprezentujących ten kraj podczas Euro 2012 w Polsce i Ukrainie. Do tego jest dwukrotnym mistrzem Eredivisie z PSV Eindhoven w latach 2014-2016. W tym klubie święcił największe sukcesy, ale występował też m.in. w Swansea City i Feyenoordzie Rotterdam. Ostatnie lata były jednak w jego wykonaniu bardzo rozczarowujące. Transfer do polskiej ligi ma być krokiem w kierunku powrotu na odpowiednie tory.

Artur Boruc rozbrajająco o końcu kariery w Ekstraklasie. Nie hamował się, "Miało być dobrze, ale c*** wie, jak wyszło"

Ekstraklasa żyje transferem Narsingha do Miedzi, a na świecie mówi się o przenosinach Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony

Luciano Narsingh w Miedzi Legnica! Hitowy transfer w Ekstraklasie

Kariera Narsingha wyraźnie załamała się w 2021 r. W styczniu poprzedniego roku Feyenoord wypożyczył go do Twente, gdzie Holender zagrał 17 spotkań, ale strzelił tylko 1 gola. Po pół roku zespół Eredivisie oddał go do Rotterdamu, a tamtejsze władze nie przedłużyły kontraktu ze skrzydłowym. Tym samym 19-krotny reprezentant kraju pozostał bez klubu, który odnalazł dopiero w lutym tego roku! 31-latek trafił do... australijskiego Sydney FC, gdzie w ciągu kilku miesięcy rozegrał 14 meczów i zdobył zaledwie jedną bramkę. Po pięciu miesiącach na południowym kontynencie Narsingh trafił za darmo do Miedzi.

Już wszystko jasne. Znamy przyszłość lidera Rakowa Częstochowa. Ivi Lopez podjął decyzję!

Sonda
Czy Luciano Narsingh zostanie gwiazdą Ekstraklasy?

Szukaliśmy doświadczonego i ogranego zawodnika o określonych umiejętnościach. Nadarzyła się okazja, by sprowadzić Luciano i z niej skorzystaliśmy. Zdajemy sobie sprawę, że być może będziemy musieli trochę poczekać aż wejdzie na swój najwyższy poziom. Ale wierzymy, że będzie dla nas wzmocnieniem. Jest dynamicznym skrzydłowym, dobrze gra jeden na jeden. Ma bardzo dobrą przeszłość i chcielibyśmy, by przynajmniej w jakimś stopniu nawiązał do swojej gry z ligi holenderskiej - przywitał nowego zawodnika trener Wojciech Łobodziński.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Jan Tomaszewski ostro o transferze Lewandowskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze