Wisła Kraków

i

Autor: Cyfra Sport Wisła Kraków

Wisła Kraków zabrała głos po raz pierwszy od spadku w Ekstraklasie. Przyszłość klubu znana będzie już niebawem

2022-05-20 17:14

Wisła Kraków po raz pierwszy postanowiła odnieść się do sprawy spadku do I ligi. Włodarze klubu "Białej Gwiazdy" wydali specjalne oświadczenie, w myśl którego powiedzieli, co planują zrobić w związku z opuszczeniem najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Wszystko wyjaśni się już niebawem.

Wisła Kraków po raz pierwszy postanowiła zabrać głos po spadku z Ekstraklasy. Mimo że swoich komentarzy udzielali już trener drużyny, Jerzy Brzęczek, czy też niektórzy piłkarze "Białej Gwiazdy", a także dwóch z trzech właścicieli klubu,  to klubowe media w końcu przerwały milczenie i powiedział, co będzie dziać się już w niedalekiej przyszłości. Na rozwikłanie spraw w klubie z Małopolski poczekać będziemy musieli do czerwca.

Alberto prowokuje Dubiela przed galą High League! Do sieci wyciekło mocne nagranie, ciężko w to uwierzyć

Wisła Kraków publikuje oświadczenie po spadku. Podjęte zostaną pierwsze kroki 

Z opublikowanego oświadczenia dowiadujemy się, że tuż przed przygotowaniami do następnego sezonu, władze Wisły zorganizują konferencję prasową, na której przedstawią swoją wizję dalszego funkcjonowania klubu i przedstawią plan, w myśl którego będą przedstawione działania, które mają doprowadzić Wisłę do powrotu do Ekstraklasy.

- 13 czerwca 2022 roku zawodnicy pierwszej drużyny TS Wisła Kraków SA rozpoczną przygotowania do sezonu 2022/2023. Przed pierwszym treningiem klub planuje zorganizować konferencję prasową z udziałem właścicieli i władz, na której zostaną przedstawione informacje o strategii, planach i strukturze Wisły w kolejnym sezonie. Jednocześnie informujemy, iż władze klubu prowadzą szeroko zakrojone działania mające na celu stworzenie warunków pozwalających na jak najszybszy powrót pierwszej drużyny do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Trwają również konsultacje z najważniejszymi Sponsorami i Partnerami biznesowymi. - czytamy w oświadczeniu Wisły Kraków.

Nadzieje Igi Świątek legły w gruzach. Jej plan został storpedowany, wymowna reakcja

Aby zobaczyć zdjęcia kibiców na meczu między Wisłą Kraków a Cracovią, przejdź do galerii poniżej.

Wisła przeprasza swoich kibiców. Prosi ich o wyrozumiałość

Klub Wisły zdaje sobie sprawę, że atmosfera wśród kibiców "Białej Gwiazdy" nie jest najlepsza, to też prosi o wyrozumiałość i dalsze komunikaty ze strony klubu.

- Władze i właściciele klubu w pełni rozumieją rozgoryczenie, zniecierpliwienie i zaniepokojenie panujące wśród sympatyków Wisły Kraków. Zwracamy się jednak z uprzejmą prośbą o zrozumienie zaistniałej sytuacji, która szczegółowo zostanie omówiona podczas zapowiedzianej konferencji prasowej - czytamy w komunikaci Wisły Kraków.

Sonda
Czy Wisła Kraków zdoła szybko wrócić do PKO Ekstraklasy?
Tomaszewski GRZMI po spadku Wisły: Mam jedno pytanie do Błaszczykowskiego...
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze