Stadion Legia Warszawa

i

Autor: Wikimedia.org/Sofik (CC BY 3.0)

Życzył śmierci prezesowi PiS! Natychmiastowa reakcja Legii

2021-08-13 16:04

Legia Warszawa w ostatnich dniach z pewnością nie ma wielu powodów do radości. Mimo wielkich starań „Wojskowi” nie zdołali pokonać Dynama Zagrzeb w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Teraz okazało się, że Legia musiała także podjąć także zdecydowane kroki, aby chronić swój wizerunek. Na jaw wyszło bowiem zachowanie jednego z pracowników firmy współpracującej z Legią, który życzył śmierci prezesowi PiS.

Legia Warszawa zaprezentowała się całkiem przyzwoicie w eliminacjach Ligi Mistrzów. Choć w II rundzie w słabym stylu wyeliminowała Florę Tallin, to spotkania z dużo wyżej notowanym Dynamem Zagrzeb wyglądały już dużo lepiej i długo można było mieć nadzieję, że warszawiacy są w stanie wyeliminować rywala z Chorwacji. Ostatecznie „Legioniści” przegrali z Dynamem u siebie 0:1 (w pierwszym meczu było 1:1) i teraz walczyć będą o fazę grupową Ligi Europy. Okazuje się, że klub musi być jednak bardzo czujny również w sprawach nie tylko sportowych, ale i marketingowych. Na jaw wyszło, że Legia Warszawa współpracowała z firmą, której pracownik groził w internecie Jarosławowi Kaczyńskiemu. Klub postanowił zareagować na całą sytuację.

Jacek Magiera nie ma wątpliwości. To dlatego Śląsk odpadł z el. LKE

Mateusz Borek po meczu Legia - Dinamo: Legia ma wciąż za mało jakości

Legia kończy współpracę z dostawcą suplementów. Powodem wpisy jednego z pracowników

Całą sytuację za pomocą mediów społecznościowych wyjaśniła Iza Kruk, rzeczniczka prasowa Legii Warszawa. Choć wyjaśniła ona, że klub nie ma wpływu na pracowników firm zewnętrznych, to współpraca z firmą ZinZino została zakończona. - W 2020 roku Klub podpisał umowę z renomowaną, międzynarodową firmą ZinZino, która dostarcza dla wielu podmiotów wysokiej jakości produkty wykorzystywane do suplementacji. Klub nie ma jednak wpływu na politykę kadrową zewnętrznej firmy i zachowania zatrudnianych w niej osób – napisała Kruk – Jednocześnie podkreślamy, że wszelkie przejawy agresji, także słownej, w publicznym wyrażaniu jakichkolwiek poglądów, uważamy za nieakceptowalne. Informujemy, że okres obowiązywania umowy się zakończył i Klub podjął decyzję o jej nieprzedłużaniu – dodała.

Będą transfery do Rakowa Częstochowa? Mamy komentarz prezesa

Na całą sytuację uwagę zwróciła jedna z użytkowniczek Twittera. Okazało się, że jeden z dyrektorów firmy ZinZino umieścił na Twitterze niezwykle kontrowersyjny wpis na temat Jarosława Kaczyńskiego.

Sonda
Czy Legia Warszawa awansuje do fazy grupowej Ligi Europy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze