HOMOFOBICZNE słowa Neymara! Brazylijczyk wywołał ogromny SKANDAL

2020-09-17 8:00 DaO
Neymar
Autor: AP Neymar

Ostatnie spotkanie pomiędzy Paris Saint-Germain, a Olympique Marsylia na długo zapadnie kibicom w pamięci. Wszystko przez napiętą atmosferę w ostatnich minutach rywalizacji oraz wielką awanturę. Podczas fizycznych i słownych przepychanek padło jednak o kilka słów za dużo, zwłaszcza ze strony Neymara, który swoim tekstem wywołał wielki skandal.

Starcia PSG z Olympique Marsylia od wielu lat wywołują dodatkowe emocje u fanów obu drużyn. Ci nie darzą się sympatią, co jest najłagodniejszym ujęciem sprawy. Stawkę spotkania widać było również na boisku, gdzie nie brakowało walki i ostrych starć. Ale w pewnym momencie emocje wzięły górę, co skończyło się wielką awanturą i licznymi kartkami pokazanymi przez arbitra.

Jeden gol Arkadiusza Milika wart tyle, co mieszkanie w Warszawie. Ta kwota PORAŻA

Z boiska z czerwoną kartką wyleciał m.in. Neymar. Brazylijczyk wdał się w ostrą wymianę zdań z Alvaro Gonzalezem. Gwiazdor zespołu z Paryża mówił sędziom, że został obrażany przez rywala na tle rasistowskim. Ale i Neymar nie przebierał w słowach. Hiszpańska telewizja "Gol" opublikowała nagranie z pierwszej połowy meczu. Słychać na nim skandaliczne słowa Brazylijczyka.

Tomasz Iwan z ręką MIĘDZY NOGAMI pięknej brunetki. 500 złotych w tle [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ten do Gonzaleza mówi "ty pie****** peda***". Wielu internautów uważa, że takie zdanie w ogóle nie powinno paść. Neymar już wcześniej został ukarany dwoma meczami zawieszenia, ale nie wiadomo, czy osoby decyzyjne miały dostęp do tego nagrania przed ukaraniem Brazylijczyka. Być może i za te słowa piłkarz zostanie dodatkowo ukarany.

Najnowsze