Pilar Rubio

i

Autor: Instagram/pilarrubio Pilar Rubio

Łóżkowe tajemnice piłkarza

Żona Sergio Ramosa bez ogródek o seksie z piłkarzem. Publicznie się do tego przyznała, pikantne szczegóły

2022-10-13 16:49

W dużej mierze partnerki piłkarzy raczej nie decydują się na bardzo szczegółowe i prywatne wyznania dotyczące intymnych spraw. Żona Sergio Ramosa postanowiła jednak złamać temat tabu, jakim jest życie łóżkowe piłkarskiej gwiazdy. Pilar Rubio w programie telewizyjnym przyznała się do tego, jak często uprawia seks z mężem. Jej intymne wyznanie bardzo szybko obiegło media.

Sergio Ramos i Pilar Rubio to jedna z najpopularniejszych par w świecie piłki nożnej. Piłkarz Paris Saint-Germain i dziennikarka są ze sobą od wielu lat, a na ślubnym kobiercu stanęli w 2019 roku. Tworzą szczęśliwą parę i mają już czterech synów. Media w Hiszpanii bardzo chętnie przyglądają się życiu prywatnemu małżeństwa, a sama Rubio dostarcza pikantnych szczegółów.

Tak często Sergio Ramos uprawia seks z żoną. Ukochana piłkarza zdradziła sekret

Nie dość, że w mediach społecznościowych bardzo często publikuje pikantne zdjęcia, które rozpalają fanów do czerwoności, to w dodatku nie boi się publicznie mówić o intymnych sprawach. Pilar Rubio niedawno była gościem popularnego programu "La Resistencia". Prowadzący show zadał ukochanej Ramosa bardzo intymne pytanie.

Dotyczyło ono tego, jak często para uprawia seks. Rubio nie miała żadnych oporów, aby powiedzieć to wprost. - Robimy to codziennie, z wyjątkiem dni, kiedy jestem w Madrycie - przyznała bez ogródek dziennikarka. Dodała również, że fakt, iż para doczekała się czterech synów, zupełnie nie zmieniło "łóżkowych nawyków".

Nie było to jedyne szczere wyznanie Rubio. Żona Sergio Ramosa nie ukrywała również, jaki jest obecnie stan jej konta bankowego. Przyznała, że ma 52 tysiące euro. W dodatku nie ukrywała, że obecnie zdecydowanie więcej podróżuje, bo łączy życie w Paryżu z tym w Madrycie. Ale zapewne wiele osób chciałoby mieć takie "problemy".

PKO Ekstraklasa Raport odc. 8
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze