Złota Piłka 2021: Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Złota Piłka 2021: Robert Lewandowski

Zwrot akcji w sprawie Złotej Piłki dla Roberta Lewandowskiego?! Te słowa nie przejdą bez echa

2021-12-02 7:36

W ostatnich dniach odbyła się gala Złotej Piłki, na której Robert Lewandowski zajął drugie miejsce w plebiscycie dotyczącym 2021 roku. Cały czas pojawia się jednak wątek poprzedniej edycji, odwołanej przez "France Football". Teraz redaktor naczelny tego tytułu udzielił wywiadu, który nie przejdzie bez echa...

Nie tak miały ułożyć się losy Złotej Piłki 2021. Większość eskpertów oraz kibiców jest bowiem zgodna - ta nagroda należała się Robertowi Lewandowskiemu. W plebiscycie pod względm głosów nieznacznie lepszy okazał się jednak Leo Messi, mogący poszczycić się chociażby triumfem w Copa America. Jeszcze bardziej jednak niż kwestia tego roku, kontrowersyjna wydaje się ta dotycząca poprzedniego - "Lewy" był zdecydowanie najlepszy, a plebiscytu nie zorganizowano.

ZOBACZ TEŻ: Jan Błachowicz poznał kolejnego rywala? Padła także konkretna data następnej walki Polaka

Odbierając Złotą Piłkę 2021 sam Leo Messi zwrócił się na scenie do Roberta Lewandowskiego i przyznał: - Robert, w zeszłym roku ta nagroda powinna trafić do ciebie.

Co na to redaktor naczelny "France Football", Pascal Ferre? Jego słowa nakazują myśleć, że być może jeszcze nie wszystko skończone. - Słyszałem słowa Messiego. Musimy o tym porozmawiać i się zastanowić, ale bez pośpiechu. Może... - skwitował Francuz.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?

Czy zatem do gabloty Roberta Lewandowskiego wpadnie trofeum, na które w opinii świata zdecydowanie zasłużył w 2020 roku? Niewykluczone, że właśnie tak będzie, nawet jeśli póki co rozmyślanie nad jakimikolwiek decyzjami jest klasycznym wróżeniem z fusów.

ZOBACZ TEŻ: Wymowny obrazek z Robertem Lewandowskim z treningu po Złotej Piłce. Wiele wyjaśnia, mina mówi wszystko

Podpisanie umowy na przebudowę stadionu Polonii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze