Kepa Arrizabalaga, Chelsea, Puchar Ligi

Autor: Youtube/Sky Sports Hiszpański bramkarz Chelsea Kepa Arrizabalaga odmówił trenerowi zejścia z boiska

Ale jaja w Anglii! Trener chciał zmienić bramkarza. Ten odmówił zejścia z boiska [WIDEO]

2019-02-24 21:40

Maurizio Sarri chyba pierwszy raz w karierze miał z czymś takim do czynienia. Włoski trener Chelsea w ostatnich minutach dogrywki meczu Pucharu Ligi z Manchesterem City zadecydował, że z boiska zejdzie bramkarz Kepa Arrizabalaga. Wszystko odbyłoby się zgodnie z planem, gdyby nie to, że zawodnik… nie chciał opuścić murawy.

Arrizabalaga zwyczajnie odmówił podporządkowania się woli szkoleniowca. Ten w furii zaczął rzucać na ławce czym popadnie i wściekł się nie na żarty. Ta sytuacja miała miejsce w 30. minucie dogrywki (0:0 w regulaminowych 90 minutach).

Trener szykował się pomału do karnych i chciał wprowadzić innego golkipera. Nic z tego. W konkursie karnych wygrał Manchester, a Arrizabalaga nawet obronił jeden strzał. Z trenerem Hiszpan będzie miał w najbliższym czasie ciche dni...