Matty Cash, Aston Villa

i

Autor: ZRZUT EKRANU / Sky Sports Matty Cash i piłkarze Aston Villi obrzuceni butelkami

Chwile grozy Matty’ego Casha! Piłkarze Aston Villi obrzuceni butelkami, reprezentant Polski wzięty na cel przez pseudokibiców

2022-01-22 18:39

Matty Cash regularnie występuje na boiskach Premier League reprezentując barwy Aston Villi. Zespół reprezentanta Polski wygrał ważne spotkanie z Everton 1:0, ale nie obyło się bez bardzo niepokojących scen. Celebrujący po golu piłkarze Aston Villi zostali obrzuceni butelkami. Matty Cash był jednym z tych, który został trafiony butelką rzuconą z trybun.

Już nie raz w tym sezonie mieliśmy do czynienia ze skandalicznymi scenami na boiskach w różnych częściach świata. Reprezentanci Polski spotkali się z agresją ze strony trybun w trakcie meczu z Albanią w Tiranie, gdzie zostali obrzuceni butelkami i masą innych, niebezpiecznych przedmiotów. Niestety, ten przypadek nie jest odosobniony i teraz mamy kolejny tego przykład. W trakcie meczu Premier Legue między Evertonem a Aston Villą przez niemal całą pierwszą połowę utrzymywał się bezbramkowy remis. W doliczonym czasie gry pierwszej części meczu bramkę dla gości strzelił Emiliano Buendia i wraz z kolegami ruszył do narożnika celebrować gola. Niestety, w tedy z trybun zaczęły lecieć butelki rzucane przez wściekłych kibiców Evertonu. Trafieni butelkami zostali Lucas Digne i Matty Cash, obaj zaraz upadli na murawę.

Totalna kompromitacja legendarnego piłkarza. Nie mieści się w głowie, jak potraktował Lewandowskiego

Matty Cash i Lucas Digne trafieni butelkami w trakcie meczu

Na nagraniach z meczu widać, jak butelki ciskane przez kibiców lecą w stronę cieszących się z bramki zawodników Aston Villi. Jedna z nich trafiła reprezentanta Polski Matty’ego Casha. 24-letni wahadłowy od razu upadł na murawę, choć wydaje się, że dodał nieco od siebie, bo butelka nie trafiła go z pełnym impetem. Mimo wszystko sytuacja była bardzo groźna, a takie sytuacje nie powinny mieć miejsca i są po prostu skandaliczne.

Lukas Podolski na dłużej w Górniku? Fani zabrzańskiego klubu wciąż nie mogą być niczego pewni

Ostatecznie Aston Villa zdołała dowieźć do końca jednobramkowe prowadzenie i zapisała na swoim koncie ważne trzy punkty, przerywając serię trzech meczów bez zwycięstwa. Na tę chwilę drużyna Matty’ego Casha zajmuje obecnie 10. miejsce w lidze z 26 punktami na koncie. Everton jest dopiero 16. i ma 19 punktów.

Sonda
Czy gra Matty'ego Casha w reprezentacji Polski to dobry pomysł?
Najnowsze