Georgina Rodriguez

i

Autor: Instagram/georginagio Georgina Rodriguez

Pikantne wideo

Georgina Rodriguez zrzuciła spodnie i odsłoniła niemal wszystko. Jest nagranie! Jej ciało przyprawia o zawrót głowy

2022-07-25 15:15

Georgina Rodriguez w żadnym wypadku nie daje o sobie zapomnieć. Chociaż ostatnia znów jest głośno o jej ukochanym, Cristiano Ronaldo, to hiszpańsko-argentyńska modela nie przestaje rozpalać fanów. Wszystko za sprawą kolejnych pikantnych zdjęć i nagrać publikowanych w mediach społecznościowych. Ostatnie wideo zdecydowanie odbiega jednak od tego, co można było zobaczyć do tej pory.

Cristiano Ronaldo znów jest bohaterem wielu medialnych spekulacji. Według licznych doniesień Portugalczyk nie chce kontynuować kariery w Manchesterze United. Co więcej, jest zdeterminowany, aby opuścić Old Trafford, a jednym z powodów takie determinacji ma być brak gry Czerwonych Diabłów w Lidze Mistrzów. Na razie jednak brak konkretów.

Chcesz pojechać na pierwszy ligowy mecz Lewandowskiego w FC Barcelona? To musisz wiedzieć!

Georgina Rodriguez rozpala nagraniem. Odsłoniła wiele

W spekulacjach przewijało się już wiele przypuszczalnych kierunków, jakie może wybrać Ronaldo, ale na ostateczne decyzje musimy poczekać. W całym transferowym zamieszaniu i wiadomościach o Portugalczyku, swoje miejsce znalazła również Georgina Rodriguez. Partnerka piłkarza ponownie rozgrzała użytkowników mediów społecznościowych.

Tak Georgina Rodriguez naprawdę wygląda bez ubrania. Nic się nie ukryło, na tych zdjęciach widać to gołym okiem

Modelka znana jest z tego, że zupełnie nie krępuje się odsłaniać swojego krągłego ciała. Tym razem nagranie z Georginą Rodriguez nieco odbiega od innych postów publikowanych w mediach społecznościowych, bo partnerka Ronaldo odsłoniła naprawdę dużo. Rodriguez zaprezentowała się jedynie w białej koszuli i skąpej dolnej części bielizny.

Modelka dumnie prezentuje swoje pośladki i to właśnie ta część ciała może przykuwać szczególną uwagę odbiorców nagrania. W komentarzach nie brakowało zachwytów nad ciałem Georginy, a wideo polubione zostało przez ponad trzy miliony użytkowników. Taka liczba mówi sama za siebie. I pewne jest, że to nie ostatnie tak pikantne nagranie Rodriguez.

Andrij Szewczenko dziękuje Polakom: Jesteście wspaniali!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze