Kibice Leeds United

Policjant UDERZYŁ pięścią niesfornego kibica! [ZDJĘCIE]

2017-10-26 15:35

Kibice Leeds United nie potrafili się zachować podczas meczy swoich ulubieńców w Carabao Cup. Ich ukochany klub przegrał z Leicester 1:3, co zdenerwowało kibiców gości do tego stopnia, że na King Power Stadium musiały się nimi zaopiekować służby. Jeden z policjantów nie okazał czułości i uderzył fana pięścią. Kibica dosięgła ręka sprawiedliwości?

W pucharze ligi angielskiej Leicester trafił na Leeds United. Kibice tych drugich licznie stawili się na King Power Stadium, ale to, co tam zobaczyli mocno ich rozczarowało. Goście objęli prowadzenie po golu Pablo Hernandeza. Szybko jednak wyrównał Kelechi Iheanacho. Remisowy wynik utrzymywał się do 71. minuty. Wtedy bramkarza Leeds pokonał Islam Slimani. Rezultat końcowy ustalił Riyad Mahrez na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Leeds uległo byłemu mistrzowi 1:3 i odpadło z Carabao Cup.

W trakcie meczu kibice gości zachowywali się niewłaściwie. Trzech fanów wyrzucono ze stadionu Leicester. Jeden został aresztowany. Rzecznik policji w Leicestershire poinformowała, że 18-latek został zatrzymany w związku z podejrzeniem o zakłócenie porządku publicznego rasistowskim zachowaniem. Aresztowany otrzymał pouczenie warunkowe i został zwolniony z aresztu.

Jeszcze na samym stadionie, obiektywy wychwyciły, jak jeden z funkcjonariuszy uderzył pięścią niesfornego kibica. Jeśli to ten sam, który później został zatrzymany, to wychodzi na to, że nie otrzymał jedynie pouczenia warunkowego. Dostał karę w innej postaci i można rzec, że nie uchylił się przed prawem... pięści.

Jakub Błaszczykowski spróbował sił w FIFA 18. Jak mu poszło?