Wyciekła OSTRA SEKSTAŚMA byłej gwiazdy finalisty LM. Pomylił guziki w telefonie [ZOBACZ]

2019-07-31 11:25 JWa
Znany piłkarz transmitował własny seks
Autor: Twitter Znany piłkarz transmitował własny seks

Z miejsca stał się bohaterem jednego z najgłośniejszych seksskandali ostatnich lat! Wszystko przez nowoczesne technologie. Gdy Clinton N'Jie oddawał się cielesnym uciechom z kobietą, bawił się jednocześnie telefonem. Nagrał gorący seks oralny i przypadkowo opublikował w Internecie wideo. Choć szybko usunął pliki, to czujni internauci zadbali, by materiał pozostał w sieci na wieczność.

Clinton N'Jie na własnej skórze przekonał się, jak bolesne może okazać się nieumiejętne korzystanie z nowoczesnych technologii. Kilka dni temu wrzucił na Snapchata nagrania ze stosunku, który odbywał z piękną znajomą. Na wideo widać dosłownie wszystko. Seks oralny, któremu oddaje się Kameruńczyk i jego reakcję na cielesne uciechy. Gdy piłkarz zorientował się, że kompromitujące wideo wyciekło do sieci, N'Jie zareagował szybko, usuwając nagrania. Jednak było już za późno... Internauci przechwycili nagrania i opublikowali je na różnych stronach, również tych pornograficznych, z których nie zniknęło aż do tego momentu.

Clinton N'Jie nie zamierzał udawać, że nic się nie stało. Postanowił publicznie przeprosić za swój czyn na łamach portalu orange.fr. - Jest mi przykro i przepraszam. Wypiłem za dużo - zaczął kameruński mistrz Afryki z 2017 roku. - Świętowałem podpisanie nowego kontraktu i chciałem poczytać newsy. Wcisnąłem zły guzik - tłumaczył dość nieszablonowo piłkarz, który jeszcze niedawno występował w barwach ostatniego finalisty Ligi Mistrzów angielskiego Tottenhamu.

Clinton N'Jie to jeden z najbardziej znanych obecnie piłkarzy z Kamerunu. 25-latek niedawno podpisał kontrakt z Dynamem Moskwa. Do Rosji przeszedł z Olympique Marsylia, gdzie występował od 2016 roku. Najpierw na zasadzie wypożyczenia, a później transferu definitywnego z Tottenhamu. Szeregi "Kogutów" zasilił z kolei w 2015 roku, przychodząc z Olympique Lyon.

Najnowsze