Włosy idealnie ułożone, wyeksponowane mięśnie, niekiedy tatuaże i nienaganna sylwetka - tak w większości wyglądają współcześni piłkarze. Już nie raz można było usłyszeć historie, że niektórzy z nich przykładają większą uwagę do wyglądu niż do treningów. Starsi zawodnicy w takich sytuacjach łapią się za głowę, bo kiedyś takie zachowanie było nie do pomyślenia.
Czasy się jednak zmieniają. Angielski "The Sun" wpadł na dość nietypowy pomysł. Przeprowadzono bowiem sondę pt. "lista piłkarzy, z którymi twoja żona chciałaby się przespać". Nie da się ukryć, że to dość kontrowersyjne głosowanie, ale wzięło w nim udział sporo kobiet. Okazuje się, że mimo upływu lat największym powodzeniem u pań cieszy się David Beckham.
Były piłkarz m.in. Manchesteru United, a obecnie właściciel Interu Miami zdobył 21,25% głosów. Na drugim miejscu znalazł się bramkarz Tottenhamu Paulo Gazzaniga z 15%. Zaskakująco nisko został sklasyfikowany natomiast Cristiano Ronaldo. Portugalczyk z zaledwie 6% głosów znalazł się na ósmym miejscu. W rankingu nie znalazł się żaden z Polaków, dlatego w naszej sondzie możecie zagłosować, który z naszych piłkarzy jest tym najprzystojniejszym.