Barcelona - Real, wynik 3:2. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie - GALERIA

2011-08-18 0:58

El Clasico nie zawiodło. Pięć, kapitalny mecz i pełno emocji. Barcelona pokonała Real Madryt 3:2 w rewanżowym meczu o Superpuchar Hiszpanii, w pierwszym meczu było 2:2. To 10. Superpuchar zdobyty przez Barcę w jej historii.

00:49

90 min. Sam na sam Messi kontra Casillas, górą bramkarz Realu

00:46

88 min. MESSI!!! i jest 3:2!!! GOOOOOL!!!!

00:43

84 min. Coentrao ukarany żółtą kartką

00:41

82 min. Na boisku debiutant w barwach Barcy, zakupiony z Arsenalu Cesc Fabregas!

00:40

GOOOOL!!! 2:2!!! Benzema!!!! Real wyrównuje stan rywalizacji!

00:39

80 min. Piłkę łapie Valdes, wynik nadal bez zmian, jak na tę chwilę to Barca zdobędzie Superpuchar Hiszpanii

00:35

- Barcelona zawsze jest taka sama, ma swój styl, gra tak do czterech lat i uzyskuje dobre wyniki. Jeśli natomiast chodzi o atmosferę na Camp Nou, niezależnie od tego, co wydarzyło się w ostatnich meczach, będzie taka jak zawsze - powiedział asystent Mourinho - Aitor Karanka.

00:31

72 min. Boisko opuszcza Villa, a w jego miejsce Adriano

00:29

70 min. Ramos marnuje bardzo dobrą sytuację, nie trafia z główki w bramkę, a piłkę dostał idealną

00:26

68 min. Pique wybija na rzut rożny

00:24

66 min. Casillas znów wielki! Dobra akcja Messiego i groźny strzał, ale na posterunku Casillas

00:24

66 min. Faul Karima Benzemy

00:21

63 min. Na spalonym Villa

00:21

62 min. Pepe nieprzepisowo zatrzymuje Messiego. Portugalczyk za ten faul dostaje żółtą kartkę

00:20

Mesut Ozil jest pierwszym niemieckim piłkarzem w historii spotkań o Superpuchar, który strzelił gola.

00:15

57 min. Aktywny Marcelo, który cały czas włącza się do akcji ofensywnych

00:13

Marcelo ukarany żółtą kartką

00:12

53 min. Rzut wolny po faulu Marcelo na Messim

00:09

51 min. Piłkę wybija Victor Valdes. Real mocno pressingiem od początku drugiej połowy

00:08

50 min. Piłkę do gry wprowadza Iker Casillas

00:05

Leo Messi dzięki bramce w pierwszej połowie przesunął się na 6. miejsce na liście najlepszych strzelców w historii El Clasico

00:03

46 min. Pora na drugą połowę. Zaczyna Real Madryt.

23:48

Koniec pierwszej połowy. Barca zasłużenie prowadzi 2:1. Jednak Real nadal pozostaje groźny. Wszystko rozstrzygnie się w drugiej połowie.

23:45

44 min. 2:1 GOOOL !!! Geniusz - Messi wyprowadza Barcę na prowadzenie!

23:40

39 min. Profesorska interwencja Pepe

23:38

36 min. Messi w dogodnej sytuacji! Piłkę broni Casillas - było blisko!

23:36

Real Madryt jest ostatnim zespołem, który zdobył Superpuchar, choć nie zdołał wygrać w pierwszym meczu. W 2008 r. udało im się odwrócić zły los po pierwszym, przegranym 2:3 meczu z Valencią, wygrywając w rewanżu 4:2.

23:33

- Będziemy mieli szansę zdobyć ten puchar. Jak najbardziej na niego zasłużyliśmy i teraz chcemy pokazać swoją wyższość również na Camp Nou. Jesteśmy silniejsi i nie mamy się czego obawiać - mówił przed meczem pewny siebie Jose Mourinho.

23:30

29 min. Ozil w świetnej sytuacji! Broni golkiper Barcelony!

23:27

26 min. Ronaldo strzela jak z armaty!! Piłka odbija się od poprzeczki!

23:26

25 min. Szybka akcja Blaugrany, jednak piłkę wybija Pepe

23:24

Barcelona może zostać pierwszą drużyną od czasu Realu Madryt, która zdobędzie Superpuchar po raz trzeci z rzędu

23:22

21 min. Wspaniała akcja Barcy, strzelał Pedro - fenomenalna interwencja Casillasa!

23:21

21 min. GOOOOL!!!! 1:1. Setny gol Ronaldo dla Realu!!! Mamy remis, asystę zaliczył Benzema

23:21

20 min. Khedira w bardzo dobrej sytuacji, zabrakło jednak zimnej krwi! Tylko rzut rożny!

23:19
23:19

19 min. Na spalonym David Villa

23:16

15 min. 1:0!!!! GOOOOLL sytuację sam na sam wykorzystuje niezadowny Andres Iniesta

23:15

14 min. Barcelona powoli zaczyna grac swoje, coraz dłużej urzymują się przy piłce. Jednak wynik bez zmian, nadal 0:0.

23:12

Barceloa wygrała dwa ostatnie mecze z Realem na Camp Nou, które rozgrywane były w ramach Superpucharu Hiszpanii

23:12

10 min. Piłka w rękach Victora Valdesa

23:07

6 min. Zatrzymany Messi - defensywa Realu oddala niebezpieczeństwo

23:05

W Superpucharze Hiszpanii nie było remisu od czasu starcia Realu Zaragoza z "Królewskimi" w 2001 r.

23:03

2 min. Na spalonym Karim Benzema

1 min. Groźny strzał Ronaldo obroniony przez Valdesa