Dani Alves

i

Autor: CyfraSport Dani Alves

Alves znów zmienił zdanie

Dani Alves zmienia zeznania. Oskarżony o napaść seksualną piłkarz przyznał się do stosunku z domniemaną ofiarą

2023-04-18 7:32

Dani Alves to jeden z najlepszych prawych obrońców w historii i jeden z najbardziej utytułowanych zawodników na świecie. Jego życie uległo jednak diametralnej zmianie, gdy w styczniu został oskarżony o gwałt. Początkowo Brazylijczyk wypierał się, że w ogóle spotkał kobietę, która oskarżyła go o napaść seksualną. Teraz jego zeznania diametralnie się zmieniły.

Dani Alves został zatrzymany 20 stycznia i od tamtej pory przebywa w areszcie. Początkowo Brazylijczyk i były zawodnik FC Barcelona wypierał się, że zna kobietę, która oskarża go o napaść na tle seksualnym. Powoli jednak zmieniał on swoje zeznania, a na poniedziałkowej rozprawie przyznał wprost, że odbył stosunek seksualny ze wspomnianą kobietą, podkreślił jednak, że nie jest winny zarzucanego mu czynu – piłkarz twierdzi, że obie strony wyraziły zgodę na stosunek.

Były gwiazdor Barcelony tłumaczy zmianę zeznań

Nietrudno domyślić się, dlaczego Brazylijczyk początkowo nie chciał przyznać, do czego doszło pomiędzy nim i kobietą, którą spotkał w nocnym klubie w Barcelonie. Piłkarz stwierdził przed sądem, że chciał ukryć fakt stosunku z domniemaną ofiarą, bowiem nie chciał, aby dowiedziała się o tym jego żona.

Dani Alves póki co pozostaje w areszcie. Sąd odrzucił jego wniosek wypuszczenia za kaucją bojąc się ucieczki Brazylijczyka, ale jego adwokat będzie ponownie starał się o możliwość zwolnienia oskarżonego z aresztu. Jeśli były piłkarz Barcelony zostanie uznany winnym wspomnianej napaści, grozi mu do 15 lat więzienia.

QUIZ: Jak dużo wiesz o osiągnięciach Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 11
Na początek coś prostego. Ile razy Lewandowski został mistrzem Niemiec?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze